יוסי

11/27/2005 8:44:38 PM

133

כמה שאלות למתכנן טיול מתחיל

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

1) בסביבות כמה עולה כרטיס הטיסה (טס לריו עם כרטיס פתוח וחוזר כנראה מאקוודור)? 2) מסלול הטיול פחות או יותר: מריו יורד דרומה עד לארץ האש ומשם מתחיל לעלות דרך צ´ילה לבוליביה, פרו, אקוודור. שאלתי היא באילו אזורים עדיף להשתמש בטיסת פנים (כלומר האם יש אזורים ענקיים שגם ככה משעמם לעבור בהם ועדיף מכל הבחינות לטוס מעליהם)? 3) מהם נק´ השיא שאסור לפספס בארגנטינה חוץ מאיגואסו, בואנוס, ברילוצ´ה, קרחון מורנו וארץ האש? 4) לאילו מדינות בתכלס צריך להכין ויזה (או אשרת כניסה כלשהי) מראש, כלומר מהארץ? אני מקווה שהשאלות לא קשות מדי ואוכל לקבל תשובה בהקדם. תודה!

lior

11/29/2005 8:05:34 PM

אני מקווה שזה יתן לך כמה פיתרונות: 1. אני יודע שלי כרטיס תל אביב - ריו וחזרה פתוח לשנה על 1100 דולר לערך, אם לא תמצא כרטיס עם חזרה מאקוודור אז תעשה חישוב כספי כמה יעלה לך באותה חברת תעופה שתבחר לשנות את יעד החזרה כשתהיה שם (אולי הקנס על הביטול לא גדול כל כך) 2. אני יכול להגיד שהאוטובוסים בגדול ביבשת לא נוראים כל כך חוץ מבוליביה!, אבל אני מאמין שאתה כבר תחליט לבד על פי איך שתרגיש שם עם לטוס או לא . 3. אם אתה אוהב חיות אז תנסה את פוארטו מדרין ואושוואיה מגניבה. 4. לא צריך לאף אחת מהם!!!! מקווה שעזרתי לך.