טל

11/15/2005 12:01:21 AM

168

מה הקטע בשק שינה ???

אנשים טובים שלום, אני עומד לטוס בקרוב ולאחרונה נחשפתי לתעשיה המטורפת של שקי השינה ! אני וחבר שלי טסים עוד שבועיים - נוחתים בבואנוס איירס ! אנחנו עומדים לשלב חופים ( וחוסר מעש ) עם טראקים חובבניים יחסית ... האם אני צריך לקנות שק שינה רציני ( מינוס 7 מעלות ) עם פוך וכל זה - שעולה 1500 שקל או שמא השק"ש הישראלים שהם מאיזה חומר סינטטי שעולים 500 יספיקו ? תודה מראש! טלוס!

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

אסף

11/15/2005 2:38:09 PM

שק שינה אתה צריך אם אתה באמת חושב שתצא להרבה מקומות/טרקים שתשתמש בו, אחרת אין טעם לקחת, ושמוכרי החנויות לא יגידו לך שצריך אותו גם בברזיל כי לא צריך. בכל המקומות המאורגנים שמהם יוצאים טרקים פופולרים אפשר להשכיר שקי שינה, יש אפילו מקומות שנותנים שקי שינה ממש טובים, והמחירים לא רעים. אם אתה מתכוון לצאת לטרקים רציניים זאת אומרת קשים ארוכים למקומות נידחים וכאלה ש"הגל" הישראלי לא עושה אז אתה חייב לקנות ואפילו את היקר(לדעתי). תעשה חיים, ביחוד בחופי ברזיל

מיכל

11/16/2005 2:53:00 PM

אמרת שבברזיל אין שום סיבה שיהיה שק שינה, חברה שלי אמרה לי שהיא השתמשה בברזיל בשק שינה כשהיא השכירה דירות ולא היה מיטות טובות או כשהיא ישנה בהוסטלים אז היא פרסה אותו על המיטה. בלבלתם אותי לגמרי...