ליאורה

4/22/2007 5:53:28 AM

127

חבל שהעובדות לא נכונות!!!-170-

ב-27/3/07 נכתבה במדור "טיפים" השמצה מכוערת על ההוסטל שלי במר דל פלטה (תקראו כדי שתדעו על מה מדובר), וזו תגובתי: חבל שסתם משמיצים ולא אומרים את העובדות הנכונות... רצוי קודם לבדוק!!! רשאית, לגבי ה"טיפ" שמופיע בהמשך...גם לבעלי עסקים מותר לתת טיפים כי רובינו מאמינים בטיב הדברים שאנחנו מציעים למטיילים... בכל אופן כך אני נוהגת... ולגבי הצניחה החופשית, אני אכן משוכנעת שזה המקום הכי טוב הארגנטינה כדי לצנוח. ואגב... זה לא פירסום מוסווה... הרי מופיע שם השם והאי-מאיל שלי. ...ולגבי המחיר... המחירים שאני מפרסמת, הן המחיר הרגיל לצניחה והן המחיר שעד סוף מאי הם באמת מיועדים לאורחים שלי בלבד, אני לא סוכנות נסיעות!!! אני נותנת שירות לאורחים שבוחרים להתארח אצלי ועל כן דאגתי להם למחיר מוזל גם בצניחה וגם באטרקציות האחרות... המחיר הרגיל לצניחה בעיר הוא 450 פסו (ולא 500 כמו שתכבתם) אך היה עליכם לפנות לחברת הצניחה ישירות ולא דרכי. לגבי המיקום... כמובן שיש מלונות קרובים יותר לים... בשום מקום לא ציינתי אחרת, ובכל זאת, אני נמצאת רק 8 בלוקים מהים, כנה"ל מהקזינו, ומהמרכז... ורק 3 בלוקים מהתחנה המרכזית. בעניין המחירים בהוהטל... המחיר הוא 25 פסו ללילה לאדם בחדר זוגי (או של 3-4 אנשים) עם שירותים פרטיים וכולל ארוחת בוקר ישאלית (המוגשת ממש מכל הלב!!!), דבר שאין בשום מקום במר דל פלטה ובנוסף, מקבלים בקבלת הפנים חומר הדרכה מודפס בעברית וכל ההכוונה הנדרשת...גם כן ממש מכל הלב!,והמחיר בחדרים עם שירותים משותפים הוא 20 פסו, מ-2 עד 4 אנשים בחדר בלבד. ...ולגבי יופי החדרים... נכון, מדובר בהוסטל, ולא במלון של 5 כוכבים!!!

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

אלי

4/22/2007 7:18:58 PM

לא הייתי בהוסטל שלך אבל מחברים שהיו שמעתי עליך רק טובות. לפעמים מטיילים הופכים מאד קטנוניים על 10 פזו וכדומה... אין צורך להתרגש, תצטרכי להתרגל לזה שכל מי שלא יהיה מבסוט מהמקום שלך יש מצב שהוא אחר כך ילכלך... אני לא אומר שאין בעלי הוסטלים מעפנים אבל אנשים צריך ללמוד להחליק פה ושם... תמשיכי בעבודה הטובה שאת עושה - ישר כח!

Dubi

4/25/2007 5:12:34 AM

היי ליאורה אני דובי שהתארח אצלך בפסח (ועוד קודם), זוכרת? אני לא מבין איפה כל החבר´ה שכתבו לך דברים כל כך יפים בספר האורחים שלך וכמו שקודמי כתב... אפשר להגיד עלייך רק דברים טובים!!! ומי שלא מעריך את מה שאת עושה בעיר שלך ובהוסטל שלך, כנראה שהוא לא ראוי ליחס כזה, לא אצלך ולא בשום מקום. ושוב _ המון תודה על הכל את פשוט ניפלאה!!! -145-