ליאורה

3/13/2007 3:53:01 AM

169

קורס צניחה חופשית --170-

מתארגנת קבוצת ישראלים כדי לעשות קורס צניחה שיתחיל ב- 21 באפריל במר דל פלטה (400 ק"מ מדרום לבואנוס איירס). מי שמעוניין להצרטף שיצור קשר etseliora_mardelplata@walla.com או בהוסטל "אלציאורה" ברח´ GARAY 2034 במר דל פלטה

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

נטע

3/13/2007 11:44:46 AM

הי, אפשר לקבל עוד קצת פרטים על הקורס? מחירים, כמה זמן, איך מגיעים לשם...? אגב,מזג האוויר לא אמור להיות קצת קר בתקופה הזו...?

ליאורה

3/13/2007 2:05:34 PM

היי למר דל פלטה יש עשרות אוטובוסים ליום שיוצאים מתחנת רטירו שבבואנוס איירס (5 שעות נסיעה בלבד) יש גם אוטובוסים ישירים מאיגואסו, מקורדובה, מסנטה פה, מברילוצ´ה ועוד. מזג האויר הוא אמנם קר אבל זה לא מפריע לקורס (אגב את הקורס אפשר לעשות בכל השנה אם מתארגנת קבוצה קטנה... זה פשוט עולה הרבה יותר זול). אורכו של הקורס, בין שבועיים לחודש בממוצע, תלוי במשתתפים (...כמו בקורס נהיגה), במזג האויר ובזמינות של הבוחן (שזה לא קריטי). לגבי פרטים מלאים, תיצור איתי קשר ישירות למייל שמופיע כאן, אשמח לענות על כל שאלה, עד כמה שאוכל. מעבר לזה, למר דל פלטה יש המון מה להציע כל השנה, חוץ מחופים מדהימים (לקיץ). יש כאן שמורות יפייפיות, טרקינג, סוסים, טיולי אופניים, סנפלינג, מצנחי רחיפה, דייג כרישים בלב האוקיאנוס, עולם המים ובכלל, מר דל פלטה היא עיר סטודנטים, בין החשובות של ארכנטינה, כמו לה פלטה, טוקומן, קורדובה ונאוקן, לכן העיר ממש תוססת בכל סופי השבוע... שווה לבוא לכאן גם בלי קשר לקורס!!!