איתמר

2/28/2007 11:51:50 PM

112

שתי שאלות חשובות!!

שמעתי שבתור תיירים אנחנו אמורים לקבל חזרה תשלומי מיסים של אותה מדינה שהיינו בה...אם מישהו יודע על זה פרטים אני אשמח שתשלחו תגובות למייל..(מצורף) ולשאלה השנייה...האם אני אמור להודיע לביטוח שלי ברגע שנגנב לי ציוד או רק בחזרה לארץ...אשמח לתגובות בתודה מראש איתמר ושירן-157-

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

ליאורה

3/3/2007 6:15:54 AM

שלום איתמר ושירן לגבי עניין הביטוח, אין לי תשובה, אבל לגבי החזר המע"מ, אספר לכם לגבי ארגנטינה ואני מאמינה שבכל מקום זה אותו הדבר כאן מוסיפים מע"מ (21%), אתם יכולים לקבל החזר רק עם תקנו מוצרים תוצרת ארגנטינה בלבד, רק על חשבוניות שסכומם מעל ל- 70 פסו ורק לגבי חנויות שהתחברו לחברה GLOBAL REFOUD את החנויות מזהים לפי שילוט של TAX FREE כל מה שאתם צריכים זה לבקש מהחנויות האלה חשבונית מיוחדת עבור GLOVAL REFOUND ואז, להגיע לכל שדה תעופה בארגנטינה, גם אם אתם עוזבים וגם אם לאו, לסניף של חברה זו ותקבלו את כל המע"מ בחזרה במזומן או שיפקידו לכם דרך כרטיס האשראי - לפי הבחירה שלכם. כדאי לעשות את זה כי לפעמים מצטברים סכומי החזר גדולים בהצלחה וטיול נעים! ליאורה נב.עיקר המקומות בהם נותנים חשבוניות מהסוג הזה: הקניונים, סןפרמרקטים מאוד גדולים, חלק מהחנויות למוצרי עור, תכשיטים, אופטיקות גדולות וכו.