שירן

2/6/2007 11:33:19 AM

193

איפה אני מתחילה את המסלול??

אז ככה אני מתכננת לטייל מסוף אפריל עד אוקטובר השאלה איך לתכנן את הממסלול שאני יוכל להיות בארצות במזג האויר הטוב ביותר ולא להיכנס בטעות לחורף? המליצו לי להתחיל בצפון ברזיל משם דרומה לארגנטינה משם לדרום צ´ילה וצפונה דרך פרו, אקוורדור ולסיים בקולומביה. האמת, אני לא מבינה בזה דבר אובדת עצות ומחכה לעצות שלכם, היודעים יותר ממני. תודה :)

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

שי

2/6/2007 5:39:42 PM

הטעו אותך, המסלול שציינת מצוין להתחיל בינואר אך לא באפריל. כדאי לך לנחות כבר בארגנטינה ולרדת דרומה לאזור האגמים, כאשר את "מזגזגת" לצ´ילה ליעדים טובים, באפריל יהיה לך כבר בעיה להדרים ממש דרומה אז בשלב זה תעלי צפונה לבוליביה ומשם לפרו ומשם לקולומביה... אני יודע שלא רשמתי על ברזיל הנפלאה שהיא חובה, אם את גם חושבת כך אז קחי טיסה בסוף מקולומביה לברזיל

שירן

2/6/2007 7:26:40 PM

אני באמת אקח את זה לתשומת ליבי בטח שאני רוצה לבקר בברזיל מה שווה דרום אמריקה בלעדיה? באמת אנשים מטיילים בדיוק כמו שתכננו על הדף לפני? ולמה זה לא טוב להתחיל בברזיל? מזג אויר לא טוב באפריל-מאי?

yuval

2/7/2007 3:32:40 PM

בתקופות שציינת כלומר בסביבות מאי-אוקטובר מתחילה העונה בבוליביה ופרו למרות שהם מדינות מאד גבוהות וכמעט תמיד קר בהם בכל מקרה לרדת באפריל דרומה ולא ממש באפריל לטענתך כי תתחילי בברזיל אז נגיד וכבר תגלשי למאי זה תקופה בעייתית לרדת לדרום מקסימום עד ברילוצ´ה כי יש את האתר סקי הכי טוב בדרום אמריקה אבל כבר זוהי לא תקופה לטרקים וכו´... בקשר לברזיל אם את אוהבת חופים מסיבות סמבה להירגע על הערסל וכו´ אז זה בגדר חובה!!! אם לא ממש אז את תמצי מהר מאד את ברזיל כמוני כי אני לא אהבתי לא לעשות כלום כל היום ו"להירגע על החוף" אבל בקשר ליופי שלה אין ספק היא פשוט מדהימה עם חופים מדהימים ואנשים הכי מיוחדים ונחמדים בכל היבשת. אבל לדעתי המקום הכי יפה בכל היבשת הוא פטגוניה (דרום ארגנטינה וצי´לה)