פרידה

8/28/2015 7:50:24 PM

132

מסלול לדרום אמריקה שמתאים למבוגרים

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

ההורים שלי יוצאים לפנסיה בנובמבר והם החליטו שהם רוצים לטייל בדרום אמריקה לתקופה של מקסימום חודש. מה שהכי רלוונטי עבורם זה לטייל בקבוצה ואני מחפשת עבורם טיולים מתאימים. ראיתי במגזין של הטיולים באינטרנט כמה מסלולים של טיולים לדרום אמריקה של חברת נוה אקדמיה שמתאימים לגיל הזהב (צירפתי קישור למגזין), כאשר המסלולים שונים אחד מהאחר בכמות הימים וכמות המקומות. בכללי זה כולל את פרו, ברזיל, ארגנטינה, צ'ילה, פרו. אני בעצמי לא הייתי בדרום אמריקה ולכן אני מתייעצת בפורום כאן. איזה מבין המסלולים כאן ממצא ומתאים לגיל מבוגר? האם הטיול המאורגן לפרו-ברזיל-ארגנטינה-צ'ילה ל- 28 ימים לא יהיה עמוס מידי עבורם? האם אתם ממליצים על מסלול אחר שהם מציעים? אגב, האם יש אפשרות לטיול בדרום אמריקה שהוא לא סטנדרטי בקבוצה גדולה?

edelman

9/1/2015 9:50:57 PM

שלום! קודם כל, אני לא מעריצה של טיולים מאורגנים, ובעיקר לא בדרום אמריקה, וזאת כיוון שאת כל הדברים (במסלול עליו שאלת, למשל) ניתן לעשות עצמאית. באופן כללי המסלול הזה נראה לי עמוס מידי ומעייף מאוד, מה גם שאם יש מקום שרוצים להישאר בו קצת יותר או קצת פחות זה לא אפשרי. מבחינת המקומות - בהחלט מותאם לאנשים מבוגרים, כיוון שגם ההרים שלפסגתם מגיעים לפי המסלול יש רכבלים המביאים לפסגה. אני ממליצה להתמקד במדינה אחת (גג שתיים) לטיול של חודש. אם תרצו לשמוע על אופציה של טיול שיאורגן מראש, אבל לא במתכונת של טיול מאורגן שכזה אשמח לעזור. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה כתובת: Hipólito Yrigoyen 951, Buenos Aires, Argentina מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339