יעל

12/30/2014 9:37:04 PM

123

רמת קושי בטיול לארגנצ´ילה

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אני חושבת על טיול לארגנטינה וצ´ילה למשך חודש וחצי - חודשיים ויש לי כמה התלבטויות: 1. האם יש טעם לעשות טיול כזה אם לא מעוניינים בשום אופן בטרקים מפרכים אלא רק בטיולים יומיים קלילים? בדגש על קלילים :) 2. האם יש מה לעשות במשך כחודש וחצי אם לא מגיעים עד לדרום הקר ונעצרים בערך בקן של בארילוצ´ה? 3. עד כמה קר יכול להיות באיזור פטגוניה מאמצע ינואר עד אמצע פברואר? ברור לי ממה שקראתי שהאיזור קר אבל לא מצויין בשום מקום טוןחי מעלות שיתנו אומדן.... תודה מראש על העזרה :)

edelman

1/5/2015 1:07:18 PM

שלום! 1. כן!! ארגנטינה וצ´ילה הן לא רק טרקים. אלה שתי מדינות בעלות נופים מדהימים שהרבה מהם אפשר לראות גם בטיולים יומיים בלבד, מלאות באטרקציות שוות ואפילו מסיבות. 2. ארגנטינה היא מדינה ענקית, בחודש וחצי לא תספיקי לראות אפילו עשירית מכל מה שיש לה להציע, כנ"ל לגבי צ´ילה (אפילו שהיא קטנה בהרבה). תוכלי לטייל חודש וחצי ולהגיע בדרום רק עד קו ברילוצ´ה, אבל חבל "לפספס" גם מקומות שנמצאים מדרום לה, כיוון שפטגוניה היא החלק הכי שווה במדינות הנ"ל. 3. ינואר ופברואר הם חודשי שיא העונה במדינות אלה, מה שאומר - מזה"א הכי טוב שאפשר לקוות לו. בחלק מהמקומות יכול להיות שיהיה לך כ"כ חם שכל מה שתרצי זה לקפוץ למי קרחונים. כמובן שיכולים להיות גם ימים קרים, בייחוד כשתוך כדי הטיול עולים בגובה, אבל כמו שכבר ציינתי - אלו החודשים הטובים ביותר לטייל בהן. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה כתובת: Hipólito Yrigoyen 951, Buenos Aires, Argentina מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339