אורי

7/28/2014 1:06:11 PM

140

איפה כדאי לסיים

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אני מתחיל בארגנטינה ואני מתלבט אם לסיים את הטיול בקולומביה או במקסיקו? אשמח לעזרה וחוות דעת. אגב, האם כדאי לי להביא אוהל כבר מהארץ או להביא מאחת החנויות שם

edelman

8/3/2014 11:40:33 AM

שלום! איפה כדאי לסיים תלוי בכמה זמן יש לך לטייל וגם במה התקציב שלך?? מקסיקו רחוקה מאוד מדרום אמריקה וטיסה אליה תעלה בין 500 ל-1000 דולר בערך (תלוי מאיזו מדינה טסים). בנוסף, כדאי להתחשב במסגרת הזמן שיש לך לטיול, כיוון שאם הוא מועט אתה צריך להחליט על מה לוותר בדרך. לגבי אוהל-אם אתה מתכוון לעשות הרבה טרקים בארגנטינה וצ´ילה מומלץ לקנות (בפרו ובוליביה רוב הטרקים כוללים גם ציוד יחד עם המדריכים והחמורים), ועדיף שם (מומלץ בפונטה ארנאס בדרום צ´ילה). אם אתה לא מתכוון לעשות הרבה טרקים כנראה שיהיה עדיף לך להשכיר אוהל ולא לקנות. בכל מקרה, אוהלים של הארץ לרוב לא עמידים מספיק למזה"א (אלא אם הם של חברות בעל שם עולמי, ואז הם יקרים). אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה כתובת: Hipólito Yrigoyen 951, Buenos Aires, Argentina מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339