קרן

7/5/2014 11:48:03 AM

126

דרום אמריקה

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

היי, אני והחברה הכי טובה שלי מתכננות טיסה לדרום אמריקה בתאריכים סוף ינואר עד תחילת מאי. זה יוצא שלושה חודשים וטיפה. אני מעוניינת להתחיל בארגנטינה שבועיים ומשם עבור לקרנבל בברזיל שמתקים בתאריכים 13/02/15 עד 18/02/15 לטייל עוד שבועיים בריו ומשם שבועיים לצילה ולאחר מכן בפרו ושבועיים בבולביה ומשם לסיים מסלול במרכז אמריקה או מקסיקו או קוסטה ריקה. האם נספיק ושווה לשהות בכל מקום זמן כל כך קצר?-104-

edelman

7/5/2014 5:56:34 PM

שלום! יש לכן 3 חודשים וזה לא הרבה זמן, דרום אמריקה היא ענקית ולנסות "לדחוף" יותר מידי במעט זמן ייצור מצב בו אתן כל הזמן "רצות" ולא מספיקות לראות שום דבר כמעט. אני ממליצה לכן להתמקד רק בדרום אמריקה (לא להכניס גם את המרכז), לפתוח מפה ולהבין בתור התחלה את המסלול ההגיוני-ארגנטינה וצ´ילה הולכות ביחד, כיוון שלכל אורכן כמעט הן חופפות-נוצר מצב קצת מוזר אם תתחילו בארגנטינה ואחרי ברזיל "תחתכו" אותה חזרה רק כדי להגיע לצ´ילה. בנוסף, אם אתן נוחתות בסוף ינואר לא יהיו לכם שבועיים לטייל בארגנטינה וצ´ילה, אלא שבוע וחצי במקרה הטוב. אני ממליצה לכן להתחיל משבועיים וחצי-שלושה בברזיל (כולל הקרנבל), משם ארגנטינה וצ´ילה חודש, אח"כ בוליביה ומשם לפרו (חודש וחצי בערך לשתיהן). אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה כתובת: Hipólito Yrigoyen 951, Buenos Aires, Argentina מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339