אוראל

7/3/2014 11:56:00 AM

113

עזרה לתכנון הטיול

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

שלום לכולם! אני מתכנן ליסוע באמצע ספטמבר. ואני לא יודע ממי כדאי להזמין טיסה? כמה זמן ייקח לי לעשות את המסלולים העיקריים- חצי שנה, או 8-9 חודשים?... אני ממש בתחילת התכנון, אשמח לקבל עזרה והדרכה

edelman

7/5/2014 5:48:56 PM

שלום! אני ממליצה לך להתחיל מפרו, אח"כ בוליביה והחל מדצמבר-ארגנטינה וצ´ילה. אח"כ ברזיל ואם תרצה-משם אקוודור וקולומביה ו/או מרכז אמריקה. לגבי כמה זמן ייקח לך-כל אחד בזמן שלו, יש מטיילים שלוקח להם 3 חודשים לראות את כל מה שהם רוצים, יש כאלה שלוקח להם חצי שנה ויש כאלה שמעבירים 3 חודשים ויותר רק במדינה אחת-הכל תלוי איזה מן מטייל אתה. אני ממליצה לך לקרוא קצת על כל אחת מהמדינות בהן אתה מתכנן לטייל, ולהבין לאילו מקומות אתה רוצה להגיע. את המסלול, גם אם תתכנן עכשיו, אתה תשנה תוך כדי הטיול הרבה פעמים, ולכן לא כדאי לתכנן הרבה מעבר למשהו כללי. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה כתובת: Hipólito Yrigoyen 951, Buenos Aires, Argentina מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339