אוני

6/28/2014 2:33:59 PM

134

עזרה במועד הטיסה

שלום לכולם, מתכנן את הטיול הגדול לדרום אמריקה ויש לי התלבטות מתי לטוס. יש לי אופציה לצאת באיזור דצמבר ינואר או באיזור מרץ. השאלה שלי היא מה יותר עדיף ומה ההשלכות של המועד (בעונה לא בעונה חורף קיץ מזג האוויר וכדומה) ואיך זה משפיע על ההתחלה של הטיול.

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

Ofek

6/28/2014 6:47:22 PM

אז ללא ספק דצמבר שזה תחילת הגל העולה,אם תטוס במרץ תאלץ לוותר על פטגוניה שזה חלק מדהים מהטיול לטעמי,להשאר המקומות זה יהווה בעיה קטנה יותר...

edelman

7/5/2014 5:44:03 PM

שלום! לא כתבת כמה זמן טיול אתה מתכנן-יש לכך השפעה גדולה על חודש היציאה, וכן באילו מדינות אתה רוצה לטייל. אני אצא מנקודת הנחה של 6 חודשים, ולכן אמצע דצמבר-תחילת ינואר זה הזמן הטוב ביותר בשבילך לצאת. כך תוכל להיות בארגנטינה וצ´ילה חודש וחצי-חודשיים, לאחר מכן ברזיל כחודש-חודש וחצי, משם לבוליביה כחודש, פרו כחודש ואם תרצה להמשיך-אקוודור, קולומביה, מרכז אמריקה וכו´. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה כתובת: Hipólito Yrigoyen 951, Buenos Aires, Argentina מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339