אופיר

1/5/2007 7:05:35 PM

316

מתחיל טיול לחצי שנה באפריל

אני טס באפריל לבואנוס לחצי שנה בערך.. אשמח לשמוע כל פרט מכל מי שמבין בכל דבר, איפה כדאי להיות , מתי להתחיל לעלות צפונה בגלל מזג האויר, אילו מקומות ממש לא כדאי לפספס, לגבי כסף אזהרות ובכלל טיפים הכי חשובים לכל אחד שהיה שמה תקופה ארוכה...

מיכל

1/5/2007 8:14:27 PM

היי אופיר, גם אני מתכננת טיול , טיסה לבואיינס בערך ב2.4. רציתי לשאול אם אתה יודע אם יש סיכון(ואם יש,אז כמה..)בעצם ההגעה שלך לד.אמריקה בחודש כזה, מבחינת אתרים סגורים. כי זה בעצם החשש היחידי שלי בתאריכי חודש זה באזור הדרום, ואין לי בעיה של קור... אשמח לתגובה. מיכל.

אופיר

1/5/2007 8:58:21 PM

היי מיכל, ממה ששמעתי מאנשים שקרובים אליי באפריל עדיין אפשר לטייל בארגנטינה אולי קצת פחות בדרום ויהיה יותר קר אבל עדיין אפשרי, התכנון שלי זה להתחיל להדרים עד כמה שאפשר מבחינת מזג האויר ואז להצפין עוד לארגנטינה ואולי להמשיך לבוליביה ופרו... בשורה התחתונה מה שכולם אמרו לי זה, שאין ממש אפרות לתכנן יותר מדיי בגלל חילופי מזג האויר הקיצוניים, ככה שאני יותר בכיוון של לאן שתיקח אותי הרוח...בלי קשר לחורף (-: את מוזמנת לפנות אליי למייל אם תרצי להחליף מידע בנינו... ofirby@gmail.com

אופיר

1/5/2007 9:04:52 PM

שם המשפחה שלך זה לא במקרה שטיין נכון???

הדר

2/4/2007 12:01:29 PM

שמי הדר , אני מתכננת לטוס בתחילת אפריל כמה שיותר מוקדם מעדיפה לטוס דרך ארה"ב מצאתי ב2.4 דרך קונטיננטל כרטיס פתוח לשנה ב-1394 $ כולל מע"מ. בעיקרון אני מעדיפה להתחיל בברילוצ´ה ואם אפשר יותר דרומה . אני גם מחפשת מישהו/י ל"נחיתה רכה" להעביר את ההלם הראשוני של ההגעה .צור איתי קשר אם תרצה.