מתן

6/13/2014 8:42:19 PM

137

היי זה בנגוע לקרנבל השנה

היי, רציתי לדעת אם אני רוצה לטוס בסוף ינאור, תחילת פברואר... מה כדאי לי לעשות מבחינת הקרנבל.. אני רוצה להיות בקרנבל השאלה אם זה בעייה מבחינת הגלים.. והאם זה יכול להוות בעייה מבחינת מדינות אחרות שאני יכול לפספס או משהו כזה?

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

Ofek

6/14/2014 1:36:13 PM

בדרום אמריקה? זה בדיוק לגל העולה...אתה כנראה תמשיך משם לבוליביה ואז פרו שזה יחד עם הגל.. אל תשכח שהגל העולה עובר בקרנבל ( אלו שמחליטים להכנס לברזיל )..שם בערך מגיעה הנקודת פיזול של האנשים בגל,אלו שהולכים לקרנבל ואלו שלא... בקיצר,אין בעיה עם התאריכים להמשיך משם...לרדת חזרה לארגנטינה יהיה לך הכי טוב רק לצפון,אני לא בטוח עד מתי פטגוניה ושלא נדבר על אושוויה יהיו רלוונטים

edelman

6/18/2014 5:40:30 PM

שלום! הקרנבל של 2015 אמור להיערך בסוף חודש פברואר-תחילת חודש מרץ. אם אתה מתכוון לטוס בסוף ינואר יש לך שתי אפשרויות: 1. נחיתה בארגנטינה/צ´ילה וטיול של כשלושה וחצי שבועות בהן, מעבר לברזיל כמה ימים לפני תחילת הקרנבל ואחריו טיול בברזיל ומעבר לבוליביה. 2. נחיתה בברזיל וטיול בה עד הקרנבל, לאחריו ירידה מהירה לארגנטינה וטיול בדרומה ובדרום צ´ילה (פטגוניה), ואח"כ נסיעה לבוליביה והמשך הטיול. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה כתובת: Hipólito Yrigoyen 951, Buenos Aires, Argentina מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339