נוי

6/6/2014 12:09:24 AM

166

עזרה בתכנון מסלול

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

שלום, אני ועוד חברה מתחילות גל יורד בתחילת אוגוסט. אנחנו נוחתות בלימה והתכנון בגדול הוא בבוליביה, ארגנטינה, צילה, ברזיל ובסוף הטיסה חזור לארץ היא ממקסיקו. מתכננות טיול של חצי שנה. כמה שאלות: -מה המסלול המומלץ בחודשיים האלה לפי המדינות שציינתי? -אם אפשר לקבל קצת מידע על פרו.. מה המסלול שצריך לעשות על מנת להגיע לבוליביה? מה האטרקציות המומלצות? (אנחנו גם בקטע של טרקים) אנחנו אמורות להגיע למקסיקו בחודש ינואר, מבחינת מזג אוויר זה מתאים? ואיך הכי מומלץ להגיע למקסיקו אם אנחנו עושות את הגל היורד? תודה רבה על העזרה! :)

ורד

6/6/2014 8:31:54 PM

בעקרון יש לך מספיק זמן כדי לזרום עם הטיול. לרוב מתכננים את הטיול לפי הקרנבל.את צריכה להגיע לדרום ארגנטינה בסוף נובמבר. פרו בוליביה ברזיל ארגנטינה צילה דרומה וטיסה למקסיקו. אפשר לעשוץ שינויים תלוי באופי הטיול. אם את רוצה יותר פירוט את מוזמנת לפנות אלי בפייסבוק vered yemini

edelman

6/12/2014 5:03:06 PM

שלום! בגדול לפי העונות סדר המדינות שציינת הוא טוב. קחי בחשבון שלדרום ארגנטינה וצ´ילה מומלץ להגיע החל מדצמבר (ולא לפני), ולכן עדיף שתגיעו לברזיל קודם ולמקסיקו תטוסו מארגנטינה/צ´ילה. אם אתן מעוניינות לעשות טרקים אני ממליצה לכן להגיע בפרו להווארז ולקוסקו-כל השאר כבר תבנו תוך כדי. אני ממליצה לכן לקרוא על הארצות בהן אתן רוצות לבקר וכך תדעו על אילו מקומות אתן לא רוצות לוותר תוך כדי הזרימה הכללית של הטיול. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה כתובת: Hipólito Yrigoyen 951, Buenos Aires, Argentina מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339