גל

5/12/2014 11:06:38 PM

105

עזרה בתכנון מסלול

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

שלום, אני צריך עזרה בתכנון מסלול. אני טס בתחילת יולי לפרו ואני רוצה לעשות סוג של גל יורד - פרו בוליביה, ארגנטינה צ´ילה ולסיים בברזיל. הבעיה היא שאני גם רוצה לבקר בקולומביה. איך מומלץ לעשות את זה? הרעיון שלי היה לנחות בפרו (נחיתה בקולומביה יקרה מאוד ולכן אני מעדיף לנחות בפרו), לעלות למעלה עם קו החוף ומשם להמשיך לקולומביה. אחרי קולומביה לחזור לפרו, להמשיך לטייל שם ומשם להמשיך הלאה לבוליביה. האם המסלול הזה נשמע סביר? יש הצעות יותר טובות? צריך לקחת בחשבון שמשך הטיול יהיה בסביבות חצי שנה, כך שנגיע ל- Tierra del Fuego בעונה (סביבות נובמבר). האם המסלול מסתדר מבחינת מזג אוויר? תודה רבה לעוזרים!

edelman

5/13/2014 12:24:45 PM

שלום! המסלול שלך נשמע טוב כך או כך, אבל אני לא כ"כ בטוחה שעלייה לקולומביה וחזרה תחסוך לך את הכסף שתחסוך על הטיסה. בכל מקרה לפטגוניה מומלץ להגיע החל מדצמבר, כך שאתה אמור להגיע אליה בתקופה טובה ולהספיק לטייל בה כחודש לפחות. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה כתובת: Hipólito Yrigoyen 951, Buenos Aires, Argentina מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339