maayan

5/6/2014 10:35:37 PM

175

נחיתה ביוני בלימה - מספר שאלות

היי לכולם אנחנו נוחתות בלימה ב-10.6 קודם כל יש למישהו המלצה על הוסטל? כמו כן איך זה הולך? משלמים מראש? משלמים כל כרב או כשעוזבים? אני רוצה שתהיה נחיתה רכה ולהזמין מראש מקום. כמה זמן מראש צריך להזמין? דבר שני מומלץ להמיר בארץ כבר לסול או לבוא עם דולרים חשבנו להישאר בלימה 3/4 ימים. זה נראה לכם הרבה? התלבטנו אם להמשיך מלימה לקוסקו או הווארז. מה מומלץ? כמו כן היינו במרפאת מטיילים ורשמו לנו רק 8 כדורים נגד מחלת גבהים. זה מספיק? רק הטרק של הוואי ואש זה 10 ימים ועוד דבר - אני מבולבלת לגבי המעיל. מה עדיף לקנות מעיל סופט של או מעיל פוך. אנחנו נהיה בעיקר בפרו ובוליביה. מה מתאים למזג האויר שם אמממ עוד דבר אחרון יש לנו קונקשיין דרך מדריד משהו כמו 11 שעות וחשבנו לנצל את היום וללכת לטייל. מישהו עשה את זה. התיק עובר אוטמטית לטיסה הבאה או מריך לאחסן? בתודה מראש ושיגיע כבר יוני :-)

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

Ofek

5/7/2014 11:18:37 AM

המלצה על הוסטל : הוסטל לימה ,הוסטל ישראלי יהיה אחלה לנחיתה רכה,אתה יכול להזמין מראש,בגדול התשלומים בהוסטלים זה ביציאה,לעיתים בסוף כל יום...שם זה ביציאה,תזמין כמה ימים מראש שבטוח יהיה לך מקום כי שם לפעמים עמוס... אם יש לך איך להמיר נגיד ל 200 סול כבר בארץ רק לימים הראשונים זה עדיף לך...בשדה תמיד עמוס והשער לא אידיאלי.. 3-4 ימים בלימה לפתיחת הטיול זה אחלה,יש כמה אטרקציות נחמדות שם... מלימה הייתי הולך לווארז מבחינה הגיונית,אבל קח בחשבון שהטרקים יהיו לכם קשים ממש כי זה מעבר מגובה 0 לגבהים רציניים..אם אתם לא הכי קצרים כלכלית הייתי מציע קודם קוסקו,להסתגל ואז לחזור בטיסה ללימה ומשם לווארז... כדורי גבהים אני כמעט לא מכיר אנשים שלקחו..8 נשמע לי מספיק... לגביי המעיל - סופטשל מספיק,מה שכן הייתי מציע לקנות גם מיקו-פליז שאפשר לשים מתחת אם באמת קר לך... לי זה עבד נהדר.. לגביי הקונקשן - אין לי איך לעזור לך..מצטער.. טיול מהנה!

נדב

5/7/2014 11:25:19 AM

את השאלות על פרו אני בעצמי שאלתי כי אני גם נוחת שם ב29.5 אז אין לי תשובה אבל על הקונקשיין במדריד יש לי תשובה בשבילך. הייתי שנה שעברה בדרום אמריקה ובחזור גם היה לי קונקשיין של 12 שעות במדריד וגם אני יצאתי להסתובב שם ,יש בשדה תעופה תחנת רכבת ואפשר לקנות כרטיס לרכבת במחיר של 2 יורו נראה לי וזה תקף לכל היום ואפשר להסתובב בכל העיר ויש שם גם מפה אז זה יותר קל וזה מאוד נוח. אני הייתי שם באמצע מרץ והיה די גשום אבל עדיין הספקתי להסתובב קצת בעיר בעיקר לאכול בחוץ אבל יש שם מלא חנויות בגדים (גן עדן לבנות שחולות על שופינג) עם בגדים יחסית בזול ,בגלל שהשדה תעופה במדריד ענק כדאי לך להגיע לשם לא בדקה ה90 לפני הטיסה כדי לא להסתבך עם כל הטרמינלים ומה שאת צריכה. ובקונקשיין בדרך כלל המזוודות עוברות ישירות למטוס ולא רואים אותן עד הנחיתה הסופית אבל תבררי את זה בנתב"ג או דרך הסוכנת נסיעות שלך.

ronen

5/7/2014 3:10:43 PM

לגבי הוסטל - ללא ספק הוסטל ריוונדל פרימיום. המיקום שלו פשוט פי כמה יותר טוב מכל הוסטל אחר ולכן שווה להגיע לשם. אי אפשר להמיר לסולים בישראל 3-4 ימים בלימה זה אחלה תעשו את הוואז קודם כי אתם ממשיכים לבוליביה וקוסקו זה על הדרך לא צריך כדורי גבהים והרק הוא 7 לילות סה"כ. תקני את המעיל המחמם ביותר כי בטרקים קר מאוד מאוד מאוד :) אהתיק עובר הלאה, נחמד לצאת :)

maayan

5/8/2014 2:34:43 PM

תודה לכולם על התשובות