אסתר

4/26/2014 11:27:09 PM

143

יוני,יולי,אוגוסט-חייבות עצה(:

היי!! ממש ממש נשמח אם תוכלו לעשות לנו קצת סדר בראש... -135- אז ככה- חברה שלי ואני כבר קנינו כרטיסים (!!!) ללימה וחזור מארגנטינה ליוני עד אוגוסט. לצערנו התברר שקר מידי לארגנטינה,צ´ילה וממש התבאסנו..ובסוף רק נטייל בארגנטינה שבוע.. אז אנחנו ממש רוצות עזרה בחיפוש יעדיים עם נופים וטרקים.. אחרי שננחת בלימה- איפה מומלץ לטוס משם? לפני פרו בולביה קצת לפצות על זה שלא נהיה בצ´ילה וארגנטינה.. שלפחות נראה מקומות יפים אחרים! תודה רבה רבה !!

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

ליאורה

4/27/2014 3:12:15 AM

היי אפשר כמובן להנות מצפון ארגנטינה, מקומות מדהימים כמו סלטה (אליה מגיעים מבוליביה) ואחר כך להגיע למפלי האיגואסו, הבם מבקרים כל השנה. משם לקורדובה או רוסריו ולסיים בבואנוס. כמובן שאם מעניין אותכם סקי, אז כמובן שמנדוזה או אפילו ברילוצ´ה באים בחשבון. במקרה הזה, הסדר הוא: סלטה, איגואסו, קורדובה, מנדוזה, ברילוצ´ה וסיום בבואנוס. טיול נעים אשמח לעזור ליאורה פוארטו איגואסו https://www.facebook.com/etseliora.iguazu?ref=tn_tnmn

edelman

4/27/2014 6:57:33 PM

שלום! חודשיים של טיול זה לא הרבה זמן, ולכן אני ממליצה לכם להתמקד במדינות אותן ציינת, ולא להוסיף להן עוד. שבוע וחצי בצפון ארגנטינה יכולים לכלול טיול באזור סלטה, מפלי האיגווסו וסיום של כ-3 ימים בבואנוס איירס. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה כתובת: Hipólito Yrigoyen 951, Buenos Aires, Argentina מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339