מור

4/25/2014 10:27:27 AM

148

טיול לדרהמ בספטמבר אוקטובר

אני מעוניינת לבצע טיול לארגנטינה לחודש בערך בתקופת החגים, איזור ספטמבר אוקטובר, אשאל תחילה אם זה זמן נכון לטיול לשם? ואיך אני יכולה ללתכנן הספק הכי גדול של טיול, האם טיסות פנים יפתרו את הבעיה לחלופין. האם כדאי לנחות ביעד אחד ולהמריא ביעד אחר, הכוונה שדה אחר על מנת לחסוך זמני הגעה. ואם כן אילו שדות תעופה- אם קיימים אציין כי אני לא מעוניינת בטיול טראקים ובלי להתכלב, אין לי בעיה לישון בדורמס אבל לא מעוניינת לישון בשטח ולעשות מסעות רגליים אני לא יכולה לשנות תאריכים ומודעת שזה לא התאריכים האולטימטיבים, ואני לא רוצה להפסיד בגלל זה ולכן מתלבטת גם על בוליביה פרו... תודה למגיבים.. -125-

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

ליאורה

4/27/2014 3:28:06 AM

היי לא ברור איפה את נוחתת ומאיפה את יוצאת שוב לארץ... בהנחה שעוד לא קנית כרטיס, אני מציעה לך לנחות בפרו - את לא יכולה להפסיד את מצ´ו פיצ´ו, אח"כ לבוליביה - לפחות את הסלאר... משם לסלטה (בארגנטינה), טיסה או אוטובוס לאיגואסו, משם טיסה לפוארטו מדרין כדי לראות את הליוויתנים, טיסה או אוטובוס לברילוצ´ה וחזרה לבואנוס. טיול נעים אשמח לעזור ליאורה פוארטו איגואסו https://www.facebook.com/etseliora.iguazu?ref=tn_tnmn

מור

4/27/2014 8:23:45 AM

הי ליאורה, ותודה על תגובתך, ההתבלטות אם זה לעשות מסלול ארגנטינה וצילה או בוליביה פרו לא לשלב 4 מדינות, ההתבלטות נובעת מתוך המחשבה על מזג אויר. ולכן אני לא בטוחה על איזו מדינות לבחור... לגבי יעדים וטיסה וכד´ אחרי שאסגר על המקום אשאל על כך.. :)-139-

edelman

4/27/2014 6:50:26 PM

שלום! תקופת החגים היא אינה תקופה טובה ע"מ לטייל בארגנטינה וצ´ילה, ולכן אני ממליצה לך להתמקד בפרו ו/או בוליביה. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה כתובת: Hipólito Yrigoyen 951, Buenos Aires, Argentina מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339