גלעד

4/18/2014 5:46:30 PM

146

תכנון טיול יוני-ספטמבר

שלום! אני מתכננת לטוס ביוני הקרוב לדרום אמריקה ממה שהבנתי בארגנטינה וצילה זה לא ממש העונה. אשמח לקבל קצת פירוט על המדינות שכן אפשרי לטייל בהם..ואת האופציות של המסלולים השונים בין המדינות. אני יותר בכיוון של טרקים אז אשמח גם לשמוע מידע על זה. וכמובן- אם אתם יודעים כמה בערך יעלה לי טיול של 4 חודשים . תודה רבה(:

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

edelman

4/20/2014 12:40:21 PM

שלום! המסלול המתאים לך מבחינת מז"א הוא בוליביה-פרו-אקוודור-קולומביה. מבין הארבע בוליביה ופרו הן המדינות בהן מרבית המטיילים עושים טרקים, בבוליביה באזור לה פז וסורטה בעיקר, ובפרו באזור קוסקו והווארז בעיקר. אם זה הכיוון העיקרי שלך אני ממליצה לך להשקיע במדינות אלה את מרבית הזמן ולפי מה שנשאר לך אח"כ לתכנן את ההמשך באקוודור ובקולומביה. טיול של 4 חודשים במדינות אלה אמור לעלות לך בסביבות ה-22000 ש"ח (לא כולל טיסות). אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה כתובת: Hipólito Yrigoyen 951, Buenos Aires, Argentina מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339

ליאורה

4/21/2014 10:11:10 AM

תרצה להיות במשחקי המונדיאל?