רן

4/18/2014 1:42:35 PM

243

בדיקות דם

שלום, אני נוסע ממש בקרוב לדרום אמריקה ובגלל כדורים שאני לוקח אני צריך לעבור בדיקות דם אחת לחודשיים ככה... לא הצלחתי למצוא ביטוח נסיעות שמסכים לממן את הבדיקותוכולם אמרו שהם לא יודעים מה להציא לי בנושא מישהו יודע מה לעשות? תודה!

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

Ofek

4/18/2014 10:43:25 PM

הבעיה שלך שאתה לא יודע איפה יש שם לעשות או שאתה מחפש חברה שתממן את הבדיקות? לדעתי שום חברה מכל סוג לא תסכים לממן לך את הבדיקות... לגביי איפה לעשות - תצטרך להגיע לערים הגדולות וללכת למרפאות פרטיות,אני מאמין ששם תהיה הבדיקה שאתה צריך,אבל אין שום דרך לוודא את זה..

ליאורה

4/21/2014 10:21:27 AM

היי הכל תלוי בסוג הבדיקות, מכיוון שיש בדיקות שהתוצאות מגיעות אחרי שבועיים או יותר (כמו של הצטברות סוכר, בלוטות התריס ועוד לכן, צריך לתכנן את הטיול בהתאם לזה... העלויות בערים הגדולות קטנטת יותר בדרך כלל וגם לוקח פחות זמן. בהצלחה וטיול נעים ליאורה

רן

4/23/2014 2:36:34 PM

אני צריך לעשות בדיקות דם של תפקודי כבד... בארץ לוקח להם חצי יום גג להעלות תוצאות לאינטרנט. נראה לך שתהיה איזהשהי בעיה עם הבדיקה הזאת במדינות בדרום אמריקה?

ליאורה

4/27/2014 3:52:35 AM

היי אני לא מכירה את הבדיקה הזו אבל לא נראה לי שאמורה להיות בעיה, בעיקר לא בערים הגדולות. אך אם תרצה, אני יכולה לבדוק אצלינו באיגואסו. תהייה איתי בקשר דרך הפייס בוק https://www.facebook.com/etseliora.iguazu?ref=tn_tnmn