נועה

3/30/2014 10:04:37 PM

186

טיול בארגנטינה

היי לכולם, אני יודעת שזה יישמע קצת מוזר אבל אני מתכננת טיול ל-10 ימים לארגנטינה. כרגע מתכננת להיות ברוב הזמן בבואנוס איירס ולהגיע ליומיים לאיגואסו. אשמח להמלצות/אטרקציות/ דברים שהם חובה לעשות בבואנוס ולקצת מידע שיכול להיות רלוונטי (הוסטל/מידע יבש) לגבי האיגוואסו. תודה רבה לכולם. :)

למידע נוסף על: ארגנטינה

מחפשים מלון בארגנטינה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

Ofek

3/30/2014 10:20:30 PM

בבואנוס האמת אין ה-ר-ב-ה מה לעשות,זאת עיר שנראת כמו אירופה למען האמת... נחמד ללכת לאזור של שכונת בוקה המתויירת,יש גני חיות של חיות תחת השפעת סמים ויש אחד שלא,ממליץ ללכת לזה שלא מסממים את החיות אבל שיקולך... צניחה חופשית ליגה לעשות בבואנוס,אני עשיתי והיה פצצה! אם את לא חייבת בהכרח להשאר בבואנוס הייתי מציע לך לעשות אולי גיחה לאורגוואי ( 4 שעות במעבורת בסה"כ ) לאיגוואסו את מגיעה לעייריה בשם פוארטו איגוואסו,הצד הארגנטינאי דורש בדרך כלל יום שלם אם רוצים לעשות את הכל,מאד מעייף אגב אבל שווה ממש! בצד הברזילאי אני לא הייתי,בדרך כלל מספיק שם מספר שעות,הנסיעה מהמרכזית של האיגוואסו היא כחצי שעה - 40 דקות אם אני זוכר נכון,הצד הברזילאי הוא מבט יותר פנורמי על המפלים,אם את לא לחוצת זמן שם,חושב שאין סיבה לא לעשות גם אותו.

נועה

3/31/2014 12:27:42 PM

צניחה חופשית מאוד רלוונטית לגבי בבואנוס. תוכל להמליץ על חברה מסוימת? טובה? אתה זוכר מה הייתה העלות של הצניחה?

Ofek

4/1/2014 4:56:19 PM

האמתש אני לא זוכר את השם של החברה,מה שכן,אני יצאתי דרך הוסטל גארדן,הוא כבר לא קיים. מציע לך לבדוק בשאר ההוסטלים הישראלים - כולם מוציאים את זה ובבטחה. המחיר היה 800 פזו לצניחה+צילום וידאו וסטילס של GO-PRO על היד של המדריך. עם צלם שצונח בצד ומצלם זה עוד 200 פזו בערך