zachi

3/23/2014 10:47:39 AM

192

תכנון טיול

אשתי ואני טסים בסוף מאי לחודש וחצי....התכנון הוא להיות בפרו ובוליביה. יש למישהו רעיונות על טרקים ואטרקציות שכדאי לעשות?בנוסף, כמה זמן כדאי להיות בפרו וכמה זמן בבוליביה?אנחנו נוחתים ביום רביעי בלימה...מישהו יודע על הוסטל קרוב לבית חב"ד בלימה שנוכל להיות בו? בנוסף, נשמח לרעיונות מה לעשות מיום רביעי עד שישי...(בשבת אנחנו נהיה בבית חב"ד- אנחנו זוג דתי...)תודה רבה!!

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

hadar

3/23/2014 12:37:21 PM

לדעתי כדאי לחלק את הזמן בין הארצות שווה בשווה. בפרו אני ממליץ לכם בחום לבקר בהווארז (בירת בטרקים של דרום אמריקה) לימה (עיר עתיקה, מיראפלורס וקניות) איקה (סקי חולות) וכמובן קוסקו (מאצו פיצו ראפטינג ושאר חוויות. משם תוכלו לנסוע לפונו לראות את האיים הצפים על הטיטיקאקה ומשם לחצות את הגבול לבוליביה. לגבי הוסטל קרוב לבית חב"ד שנמצא בשכונת סאן איסידרו- יש את הוסטל CASA MALKA שנמצא באותה שכונה אך לא קרוב יותר לבית חבד מאשר הוסטלים אחרים שנמצאים במיראפלורס (השכונה התיירותית של לימה) אני מזמין אותך אלינו- כך תוכל להצטרף לרבים מאורחינו שעושים את הדרך מבית חבד חזרה להוסטל אחרי כניסת השבת (כ- 50 דקות) ברגל. בלימה יש המון מה לעשות: מרכז העיר העתיקה מיראפלורס ופארק קנדי חיי לילה וקזינוים מרכזי קניות זולים כל שאלה נוספת אשמח לעזור:-) זיו- בשם צוות "הוסטלימה" הבית שלך בלימה. בצמוד לפארק המרכזי של מיראפלורס www.hostelima.com טלפון ישראלי- 0526803620 ווטסאפ- 51986638301+

zachi

3/23/2014 5:04:41 PM

מישהו יכול לעזור לי עם תכנון בבוליביה....אנחנו נגיע באמצע יוני.בנוסף חשוב לציין שאנחנו זוג דתי...

Ofek

3/24/2014 11:41:18 PM

גורשתי מבוליביה תרתי משמע בגלל שהגעתי למסכת הזמן :) אמממ אם כל הטיול שלך חודש וחצי אז זה אני חושב ש 3 שבועות תוכל להספיק לראות קצת בבוליביה... מפרו אתה עובר ללה פאז ("עיר בירה" של בוליביה) בלה פאז יש לך ככה: טרקטורונים לעמק השמש והירח ( אפשר את שניהם ביום,או יום לכל אחד,תופס כמה שעות בבוקר,הכל הגעה אישית וזה..לבחירתכם,לא מומלץ בשעות הערב) טרקים מדהימים,לא יודע מה הרמה שלכם בטרקים אבל לא לשכוח שבוליביה גבוהה,הליכה במישור לעיתים יכולה להיות לא פשוטה. אני עשיתי את הקונדורירי והצ´ורו,לאקסטרימים יותר יש את הפוטוסי שהוא הנפוץ,ויש יותר קשים. תוכל להכנס לכל סוכנות ולהתרשם,יש שם בערך 14 טרקים ידועים,נפוצים סביב 5. בנוסף לכך אתה תשמע על בחור בשם "שאול" והטרקים שלו,ממליץ בחום רב להתרחק,לא ביטחותי בעליל ( הוא מעיד על כך בעצמו ) אבל החלטה שלך. בנוסף מאמין שאתה רוצה ( ממליץ ) ללכת לסלאר,אתה צריך לנסוע 12 שעות מלה פאז לעיר בשם איוני או טופיזה,יש לך אופציה של סלאר של יום אחד,3 ימים מאיוני או 4 ימים מטופיזה. מדובר בטיול ג´יפים שאתה נמצא רוב היום בג´יפ,בסוף מגיע למדבר המלח המבוקש. בוא נגיד שזה יקח לך שבוע עם עיכובים. כלל ברזל לבוליביה: לעולם לא לסמוך על הזמנים,נסיעות של 12 שעות הופכות ל 28,מתבטלות,יש הפגנות,אתה תתקל בתרבות אחרת לגמרי,מאד חשוב להבין את זה,אז לא לבנות על זה שאם אתה חוזר ב 12 בבוקר ללה פאז ויש לך טיסה ב 8 בערב אתה תספיק להגיע,כי אתה כנראה לא... לפחות יומיים מרווח לכל כיוון שמדובר בבוליביה.יום וחצי גם טוב. חוץ מזה נתקעים בלה פאז,אם אתם זוג צעיר יש הרבה דברים מגניבים,ובית חבד גדול יחסית ומארח. לשיקולך מפה כמה זמן להתקע ולהשאר...עקב מגבלת הזמן שלך לא חושב שתוכל להספיק משהו בנוסף...