רן

3/21/2014 3:56:27 AM

209

טיסה מבואנוס לאל קלאפטה

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אני נוחת בבואנוס ואני רוצה לטוס ישר לאל קלאפטה והתחיל משם את הטיול. עכשיו בנוגע לטיסות פנים ארגנטינה קצת הסתבכתי... 1. מה הדרך הכי טובה לקנות את הכרטיס? כדאי לי דרך כל מיני אתרים להזמין או שיש אפשרות דרךסוכני נסיעות בארץ? ומה יותר זול? 2. האם כדאי לי לחכות ולהזמין כבר בארגנטינה את הכרטיס או שזה רעיון לא טוב וכדאי להזמין מראש? תודה! -140-

למידע נוסף על: אל קלאפטה
נדב

3/21/2014 8:03:09 AM

הייתי בארגטינה לפני שנה וסגרתי בארץ עם הסוכנות שקניתי דרכה את הכרטיס שתסגור לי גם טיסה פנימית מבואנוס לקלאפטה זאת טיסה לא ארוכה וזה בטוח עדיף מאוטובוסים מבואנוס לדרום שיכולים לקחת כמה ימים טובים של נסיעות בדרכים. תעשה השוואת מחירים בין מחיר שסוכנות בארץ מציעה לך לבין אתרים באינטרנט (יש המון אתרים של טיסות ואפשר למצוא שם טיסות זולות).

Ofek

3/21/2014 8:56:28 AM

אפשר להזמין גם שם בלי בעיה

edelman

3/23/2014 4:59:49 PM

שלום! אם הזמנת כרטיס דרך סוכן, תוכל לבדוק איתו לגבי מחיר של כרטיס המשך-בדר"כ זה יוצא זול יותר מאשר במקומות אחרים. אם לא-עדיף להזמין דרך סוכנויות היושבות בארגנטינה. מחיר כרטיס אמור לעלות בין 270 ל-320 דולר. אשמח לעזור במציאת מחירים אטרקטיביים לטיסות!! אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339