נדב

3/20/2014 10:08:57 PM

361

עזרה בתכנון טיול

אני טס בסוף מאי לפרו והתכנון שלי זה לעשות פרו,בוליביה,אקוודור וקולומביה בחודשיים וחצי... ואני צריך עזרה בתכנון טיול כי אני החלטתי לנחות בלימה כי זה יותר זול מבוליביה (טיסות דרך ארצות הברית ואין לי ויזה או שזה יקר ) והשאלה שלי אם לנחות בלימה ואז לעבור לבוליביה ולהתחיל לעלות עד קולומביה או להתחיל בפרו לעבור משם לבוליביה משם לאקוודור ומשם לקולומביה. תודה רבה מראש לעוזרים !

ronen

3/20/2014 11:01:58 PM

זה נראה כמו סיבוב אבל זה לא פרו (לימה,רצועת החוף עד פונו) - בוליביה - פרו (פונו לקוסקו - לימה - הווארז ומעלה) - אקוודור - קולומביה. חודשיים וחצי זה מעט מאוד זמן לכל המדינות ---------------------------------------------------- הוסטל ריוונדל פרימיום, מיראפלורס לימה פרו הבית הישראלי במיקום מס #1 בעיר - בהתחייבות ! הוסטל מודרני בווילה מפוארת צמוד לשדרה המרכזית מרחק רחוב מקניון לארקומר, בתי הקזינו והמועדונים המובילים

נדב

3/21/2014 12:34:14 AM

קודם כל תודה על התגובה,דבר שני אני מגביל את עצמי לחודשיים וחצי של טיול כי אני לא יכול יותר מזה . הייתי בשנה שעברה בדרום ומרכז אמריקה(ארגטינה,ברזיל,קולומביה,פנמה,גוואטמלה ומקסיקו) ובפרו ,בוליביה ואקוודור לא יצא לי להיות בגלל מגבלות של זמן וכסף וחבל לי לפספס את המדינות האלה. השאלה אם זה לא סיבוב גדול לעשות פרו בוליביה ואז שוב פרו . מפונו לבוליביה זה דרך אוטובוס?נסיעה קלה? ואני לא בקיא כל כך בענייני הגל העולה והיורד (כי הייתי שייך לגל אלטרנטיבי) זה משנה כל כך? (לא שיש לי בעיה לטייל לא רק עם ישראלים אבל זה תמיד טוב לטייל עם אנשים שבאים מאותו מקום).

ronen

3/22/2014 1:43:12 AM

תחשוב על טיול מעגלי בפרו ואי שם (פונו) במעגל אתה חותך לטיול משנה וחוזר למעגל - זה כ 6 שעות באוטובוס מפונו ללה פאז ---------------------------------------------------- הוסטל ריוונדל פרימיום, מיראפלורס לימה פרו הבית הישראלי במיקום מס #1 בעיר - בהתחייבות ! הוסטל מודרני בווילה מפוארת צמוד לשדרה המרכזית מרחק רחוב מקניון לארקומר, בתי הקזינו והמועדונים המובילים

נדב

3/27/2014 3:06:14 PM

תודה רבה,טוב לדעת שזה מסלול מקובל ושעוד אנשים עושים אותו !