תומר

3/19/2014 11:37:04 PM

152

תכנון טיול... מה דעתכם?-125-

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

מה דעתכם על המסלול הבא לציין שאני מתכוון לטוס אחרי פסח באיזור 24/4 ואני מוגבל לחזור באמצע אוקטובר סה"כ כמעט 6 חודשיים. בנוסף יש לי משחקים למונדיאל שגם מגבילים אותי. לפי מה שנראה לי אני אתחיל בבואנוס-קורדובה-סלטה, אמשיך לאיגווסו. אעלה את החופים בברזיל עד לפורטואלזיה אראה שם את המשחקים בין התארכים 14-21/6 . משם לברזיליה (יש לי שם עוד משחק ב26/6). משם לבוליבה- פרו (אולי קולומביה). בסוף אני כנראה אקח טיסה למרכז ואסיים בקנקון או איפה שהוא אחר במרכז. בגלל שאני חוזר באמצע אוקטובר אני נאלץ לוותר על כל האיזור של פטגוניה שקצת בעסה אבל בסדר. מה דעתכם נראה לכם הגיוני מבחינת עונות, זמנים ועלויות? תודה

ronen

3/20/2014 10:59:34 PM

פשוט לעשות את הגל העולה מברזיל - בוליביה ומעלה. אפשר לעשות את חצי הצפוני של ארגנטינה לפני אם אתה מרגיש שזה יותר מדי זמן בברזיל ---------------------------------------------------- הוסטל ריוונדל פרימיום, מיראפלורס לימה פרו הבית הישראלי במיקום מס #1 בעיר - בהתחייבות ! הוסטל מודרני בווילה מפוארת צמוד לשדרה המרכזית מרחק רחוב מקניון לארקומר, בתי הקזינו והמועדונים המובילים

edelman

3/23/2014 4:45:05 PM

שלום! המסלול נשמע אחלה-גם לפי העונות וגם לפי המגבלות שלך. בנוסף, אני ממליצה לך לא לוותר על קולומביה. מבחינת עלויות: ברזיל תהיה לך יקרה יותר מהממוצע, מכיוון שאתה מגיע בתקופת המונדיאל ואם תחליט לסיים במקסיקו הטיסה תעלה לך בסביבות 500 דולר (+- תלוי מאיפה תטוס), אבל מעבר לכך, במדינות האחרות העלות שלך אמורה להיות כמו שמפורסם באתרי המטיילים. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339