יפית

3/19/2014 9:19:12 PM

107

תכנון טיול 11/14

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

ערב טוב לכולם אני וחברה רוצות לנסוע ל3 חודשים לדרום אמריקה בטן גב כשמח לקבל הצעות היכן לבקר אנחנו רוצות יותר ארגנטינה וברזיל ובאילו ערים ממליצים לבקר ובעיקר חופים! אשמח לקבל הצעות ובלי שום קשר לקבל חוות דעת על מלונות תודה נראש אני נמצאת גם בפייסבוק mayan yafit goolkarov -104--137--146-

edelman

3/23/2014 4:38:29 PM

שלום! קודם כל אני ממליצה לך לדחות את הטיול בחודש, ע"מ להגיע לארגנטינה וברזיל בעונה (שיהיה לכן חם ולא קר). בארגנטינה עצמה אין הרבה חופים שווים, אבל המפורסם ביותר מבחינה זו הוא מאר דל פלאטה (כ-5 שעות דרומית לבואנוס) או רוסריו, שבה החופים הם חופי נהר. בברזיל ,לעומת זאת, ישנם המון חופים יפים ששווים ביקור. בארגנטינה אני ממליצה לכן להגיע לאל קלפאטה ואל צ´אלטן, וכן לברילוצ´ה ופוקון (צ´ילה), אשר בכולן יש טיולי יום יפים ואטרקציות נחמדות, וכמובן גם למפלי האיגווסו, דרכם תחצו את הגבול לברזיל. בבואנוס אתן מוזמנות להתארח אצלנו, בקאסה זולה. יש לנו חדרים פרטיים ומשותפים, מטבח גדול וסוכנות נסיעות, בה נשמח לעזור בכל מה שאפשר. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339