ליאורה

3/16/2014 3:36:55 AM

86

המלצה חמה -129-

שלום לכולם שמי ליאורה, אני גרה בפוארטו איגואסו כבר - 3 שנים ועובדת יותר משנה בסוכנות נסיעות ROA TOURS בתחנה המרכזית בעיר. במסגרת העבודה אני משתדלת לתת את מלוא האינפורמציה וההכוונה לכולם ובעיקר לישראלים, אליהם אני מתייחסת כאילו היו ילדים שלי, למרות ההתנגדות של הבוס שלי שמעדיף שלא "נבזבז" זמן... ומראש, אני מתנצלת אם, כשהוא נמצא, לא אוכל להקדיש לכם מספיק זמן. אך לעצם העניין... במסגרת העבודה, בין היתר, אנו ממליצים על הוסטלים, מסעדות, מקומות בילוי וכו´ אך אני תמיד מבקשת לשמוע תגובות - לטוב ולרע - כי בסך הכל, עומדת במבחן המילה שלי. עד לפני כחודש, או קצת יותר, המלצתי על ההוסטל WATER FALLS שברח´ ברזיל, כאן בפוארטו איגואסו, אלא שמאז, אני עדה להמון תלונות (שהמקום לא נקי, שהמזגנים לא עובדים, ועוד) אך לאחרונה, שמעתי ממספר רב של מטיילים שראו עכברים במטבח ואף ראו וצילמו את קן העכברים במטבח! זה כבר ממש גועל נפש!!! אז, ראשית, אני מבקשת סליחה מכל אלה שהפנתי לשם, בטרם ידיעתי על זה. שנית... אל תלכו יותר לשם!!! אשמח להמשיך לעזור לכל המטיילים שמגיעים למשרדנו או בטרם הגעתכם, דרך הפייס שלי https://www.facebook.com/etseliora.iguazu?ref=tn_tnmn בקרוב, יצא גם בלוג בעברית עם כל המידע הנחוץ על האיזור מאחלת לכולם טיול מקסים פורים שמח!!! ליאורה

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל