תומר

3/15/2014 7:48:31 PM

116

עזרה דחופה בתכנון טיול!!!-140-

שלום אני מתכנן לטוס בסוף אפריל אחרי פסח ולחזור באוקטובר. עדין אין לי כרטיס ואני מתלבט אם להתחיל במקיסקו או דווקא בפרו. דבר אחד גדול שעומד על הפרק יש לי כרטיסים למונדיאל בברזיל. שניים בפורטואלזיה ב14/6 וב21/6 ועוד אחד בברזיליה ב26/6. חשבתי איפה להתחיל והאמתי שאני די אבוד. אשמח לשמוע על מסלולים ממולצים לעונה (שאני יודע שהיא לא הכי אידאלית) אבל אני מקווה להספיק לראות כמה שיותר דברים. תודה רבה! מחכה לתגובות

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

ליאורה

3/16/2014 3:09:26 AM

שלום לך יש לך שפע של זמן אם כי העונה שאתה נוסע לא מתאימה לכל מקום... לדעתי, כדי לך להתחיל ממקסיקו, קוסטה ריקה, קולומביה, אקוודור ואז, כבר להיכנס לברזיל, לקראת המשחקים (אפשר לפני זה גם פרו, אך תלוי במזג האויר). להמשיך בחופי ברזיל עד סוף יולי ואז לעבור לבוליביה, סלטה (ארגנטינה) משם למפלי האיגואסו (אליהם ניתן גם להגיע ישר מברזיל ), בואנוס איירס, פוארטו מדרין, ברילוצ´ה, ואם ישאר לך זמן (וכסף) רצוי להגיע גם למנדוזה, וחזרה לבואנוס. טיול כיפי ליאורה אשמח לעזור בכל הקשור למפלי האיגואסו דרך הפייס בוק שלי https://www.facebook.com/etseliora.iguazu?ref=tn_tnmn

edelman

3/16/2014 12:58:10 PM

שלום! אני ממליצה לך לדחות את הטיול בחודש ולהתחיל מברזיל ומהמונדיאל. אח"כ תעבור לבוליביה--פרו--וכו´ (המדינות בהן אתה רוצה לטייל) עד שתגיע למקסיקו. * אם אתה מתכנן להגיע לארגנטינה וצ´ילה-החודשים שציינת הם לא בעונה, אך תוכל במקום לדחות את הטיסה בחודש להתחיל בצפון שלהן ומשם לעבור לברזיל. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339