אסתר

3/13/2014 10:19:09 PM

199

ארגנטינה באפריל- תכנון מסלול

היי! יש לי מספר שאלות! ב12.4 אני נוחתת בבואנוס, אני יודעת שזו עונה פחות טובה לארגנטינה אבל עדיין היה לי ממש חשוב לראות אותה! אשמח אם תוכלו לעזור לי לחשוב על מה אפשר להספיק במהלך חודש בתקופה הזו, כשהמטרה היא למצות כמה שיותר, פחות טרקים, יותר טיולים יומיים, לחיות טוב, לנפוש ולהתפנק, אטרקציות כיפיות (כמו צניחה למשל, איפה מומלץ?) ואפילו אם יש אפשרות לקנח באיזה חוף או מקום שעוד יהיה בו חם! הטיסה חזרה היא גם מבואנוס תודה רבה!! :))

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

Zohar

3/14/2014 5:10:59 PM

את נוחתת באפריל בארגנטינה ויש לך חודש עד כתחילת מאי - במאי (סוף מאי) מתחיל להתקרר וזה תחילת החורף, אבל יש ימים חמים וכן אפשר לטייל ולהנות בכיף... אם את מחפשת יותר אטרקציות וטיולים יומיים, לא הייתה ממליצה להדרים יותר מידי. ההמלצה שלי: בואנוס איירס - נחיתה, 2-3 ימים להתארגנות, מנוחה, נחיתה רכה. משם לקחת טיסה /אוטובוס ל-ברילוצ´ה-: טיולים יומיים סביב אגמים, נופים, מנוחה, שוקולדים, אפשר גם צניחה חופשית. כ-4-5 לילות. משם, נסיעה צפונה ל-מנדוסה - טיולי אופניים, כרמים ויינות. כ-3 לילות. את יכולה להגיע משם ל-רוסאריו למסיבות או לקורדובה שזו גם עיר סטודנטיאלית גדולה וגם שם אפשר לנצוח. משם, חזרה לבואנוס איירס ומבואנוס את יכולה להמשיך למאר דל פלאטה לנפוש קצת... (תלוי במזג אויר, אולי תתחילי ממאר דל פלאטה שיותר חם ואז תדרימי לברילוצ´ה ומשם תצפיני וסיימי בבואנוס איירס).

ליאורה

3/16/2014 1:48:45 AM

אין מה לעשות במר דל פלאטה בתקופה הזאת. עדיף לא לפספס את מפלי האיגואסו, שהם אחד מפלאי תבל וניתן לבקר בהם בכל השנה. טיול כיפי ליאורה

Zohar

3/19/2014 10:45:50 PM

נכון נכון! לגמרי!