ביטר

3/9/2014 11:23:05 PM

152

ארגנטינה- שבועיים וחצי

היי לכולם, אני מתכננת לנסוע לארגנטינה בחודש אוקטובר. יש לי שבועיים וחצי וחשבתי לנסוע לבואנוס איירס וברילוצ´ה והסביבה. אשמח לשמוע טיפים איפה כדאי להתחיל וכמה זמן בכל מקום. כמה עולה טיסה מבואנוס לברילוצ´ה? האם יש מקום נוסף שמומלץ לי להוסיף? תודה מראש :) ניצן

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

ליאורה

3/16/2014 2:52:30 AM

שלום ניצן שבועיים וחצי זה זמן קצר מאוד, יחד עם זאת, ניתן לבקר בכמה מקומות ייחודיים שאי אפשר לוותר: בואנוס איירס - שלושה ימים בהתחלה ויומיים בסוף מפלי האיגואסו - אחד משבעת פלאי תבל - שלושה ימים פוארטו מדרים - זו תהייה בדיוק עונת הלוייתנים ( וכמובן דולפינים, פינגוינים, כלבי ים ועוד...) - שלושה ימים ברילול´ה - חמישה ימים כדי לחסוך בזמני הנסיעה, כמובן תתצטרכי להעזר בטיסות טיול מקסים ליאורה אשמח לעזור בכל מה שקשור למפלי האיגואסו דרך הפייס בוק https://www.facebook.com/etseliora.iguazu?ref=tn_tnmn

ביטר

3/17/2014 6:13:12 PM

תודה רבה ליאורה. המליצו לי גם אופציה לטב לאל קלפטה ולעלות ברה לברילוצ´ה במשך 6 ימים להיות עוד קצת בברילוצ´ה לטוס לבואנוס ולסיים שם. האם נשמע לך הגיוני מבחינת זמנים?

edelman

3/16/2014 12:41:47 PM

שלום ניצן! שבועיים וחצי זה מעט מאוד זמן, בעיקר למדינה כ"כ גדולה. אני ממליצה לך להתחיל ב3 ימים בבואנוס-קצת לחוות אותה וקצת לנוח מהטיסה הארוכה, אחריה טיסה לברילוצ´ה (אמורה לעלות כ-350 דולר) ולטייל באזורה 5-6 ימים. אח"כ טיסה לאיגווסו (עם קונקשיין בבואנוס ולכן אמורה לעלות כ450-500 דולר) ויומיים-שלושה שם. חזרה לבואנוס וטיסה הביתה. אשמח לעזור במציאת מחירים אטרקטיביים לטיסות!! אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339