ורד

3/8/2014 10:09:54 AM

168

עזרה

היי, טסה לבד לדרום ב26.3 לשלושה חודשים. כל מידע מניסיון יעזור לי מאוד. נתחיל מזה שיש לי קונקשיין מאוד ארוך במדריד של כ13 שעות האם מומלץ לצאת מהשדה לטייל במדריד קצת? בנוסף אני נוחתת בבואנוס חמישה ימים ואז יש לי טיסת פנים לקלאפטה לאיזו אחסניה מומלץ להגיע לנחיתה רכה ולפגוש ישראלים? ואחרי הטיסת פנים אני מאמינה שאעדכן מכאן כבר שיהיה לנו טיול מרתק עם המון חוויות:)

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

Ofek

3/8/2014 10:57:39 AM

דבר ראשון טיול מהנה לפנייך :) קונקשן - שדה התעופה במדריד לא קטן ( אזור הממתנה דווקא כן ),תמצאי את הטרמינל שממנו את ממריאה לכיוון בואנוס ואז שתדעי איך מגיעים אליו וישאר לך זמן תצאי לטייל בעיר ( יש רכבת מאד נוחה ),כמובן תוודאי שאין צורך בלהעביר את המוצ´ילה והחברה העבירה בשבילך,מאד חשוב! הוסטלים בבואנוס נפתחים ונסגרים..אני נחתתי והייתי ב CASA PAPA לפני כשנה ומאד נהנתי מהיחס ומהאווירה,עינב(מנהל ההוסטל) בחור די נחמד. יש לך כמובן עוד הרבה אפשרויות אחרות,קאסא זולה שמאד מפורסמים בקרב הישראלים וכו´. לגביי המתאם לחשמל - אם אני לא טועה יש מדינות שככה ויש מדינות שאחרת,קני מתאם אוניברסלי ולא יהיה לך בעיה.. במקרה הכי הכי גרוע - קונים שם,את תתפלאי לראות שארגנטינה והמון מקומות ביבשת לא נראות כמו מדינות עולם שלישית,הן מוגדרות ככה פורמלית אבל יש דברים שהיית רוצה שיהיו פה בישראל,והרבה... הכי חשוב תהיי רגועה,אל תפחדי לטייל לבד רק תמיד בזהירות,במיוחד כשאת אישה...אני טסתי לבד,לא עליתי לשדה בנתב"ג לבד... טיול מהנה!

ורד

3/8/2014 11:14:12 AM

איזה כייף לשמוע:) תודה תודה קצת מלחיץ להתחיל את המסע הזה לבד אבל אני מאמינה שיהיה בסדר ונחווה את החוויה הזו בצורה הכי טובה שיכולה ליהיות:)

Ofek

3/8/2014 1:13:28 PM

זה רק מבחירה,וגם אם זה מבחירה זה קשה... את תראי,לצערי בחו"ל ישראלים הם חברים כאילו את מכירה אותם שנים... זה לחץ טוב של ההתחלה,ככה זה אמור להיות...

edelman

3/9/2014 8:41:55 PM

שלום! * קונקשיין של 13 שעות במדריד "דורש" שתצאי משדה התעופה. בשדה עצמו יש טוריסט אינפורמיישן מאוד טוב, שם יכולים להסביר לך על האפשרויות שלך לטיול בעיר, וכן על אילו מקווי המטרו יקחו אותך לשם. המטרו עצמה יוצאת מהשדה כך שאין איפה להסתבך. * בבואנוס את מוזמנת להתאכסן אצלינו, בקאסה זולה, יש לנו חדרים משותפים ופרטיים, מטבח משותף וסוכנות נסיעות בה נשמח לעזור בכל שיתאפשר! דבר אחרון-לגבי הלבד: אין מה לדאוג כי ברגע שאת מגיעה להוסטל את תכירי כ"כ הרבה אנשים, חלקם במסלול שלך וחלקם לא, ותוכלי לבחור עם אילו מהם להמשיך ולטייל. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339

edelman

3/9/2014 8:44:33 PM

שלום! * קונקשיין של 13 שעות במדריד "דורש" שתצאי משדה התעופה. בשדה עצמו יש טוריסט אינפורמיישן מאוד טוב, שם יכולים להסביר לך על האפשרויות שלך לטיול בעיר, וכן על אילו מקווי המטרו יקחו אותך לשם. המטרו עצמה יוצאת מהשדה כך שאין איפה להסתבך. * בבואנוס את מוזמנת להתאכסן אצלינו, בקאסה זולה, יש לנו חדרים משותפים ופרטיים, מטבח משותף וסוכנות נסיעות בה נשמח לעזור בכל שיתאפשר! דבר אחרון-לגבי הלבד: אין מה לדאוג כי ברגע שאת מגיעה להוסטל את תכירי כ"כ הרבה אנשים, חלקם במסלול שלך וחלקם לא, ותוכלי לבחור עם אילו מהם להמשיך ולטייל. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339