עופר

2/28/2014 9:23:04 PM

93

תכנון טיול

אני רוצה לטוס לתקופה של חודש עד חודשיים לדרום אמריקה להתחיל בגלאפגוס לעבור לארגנטינה לראות מספר אטרקציות שם , כגון קרחונים,מפלי האיגואסו אושיויה,ארץ האש ולהגיע גם למנאוס ולשהות באמזונס 3-4 ימים ומשם להמשיך לריו לסיום. האם ניתן לעשות זאת בתקציב של 25,000 ש"ח והשאלה היכן ניתן לסגור את האטרקציות האם יש אפשרות לסגור בחול או שעדיף בארץ אם ארצה להגיע ממפלי האיגואסו בצד הארגנטינאי לצד הברזילאי יש שם סוכנוית שניתן לסגור גם לאמזונס? אני גם לא יודע איך להתחיל,לקנות כרטיס טיסה לקיטו או להתחיל מבואנוס איירס... והיכן לסגור את רוב הדברים.

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

Ofek

3/2/2014 11:59:19 AM

אתה מדבר על 3 מדינות שבארגנטינה אתה רוצה להגיע לקצה אחד ובברזיל לקצה ששני... אם כבר אתה חושב לכיוון הזה,אתה תנוע אך ורק בטיסות קח את זה בחשבון אחרת אין סיכוי שתעשה יותר מגלאפגוס ואולי חצי ארגנטינה. לא מכיר מישהו שניסה לטייל ככה,בגלל עלויות של טיסות מאד יקרות אני לא יודע להגיד לך אם התקציב מספיק. פתאום אני קולט שאמרת גלאפגוס,אחי,25 לא יספיק כי הגלאפגוס זה סביב ה 1300-1500 דולר ל-ב-ד. אתה לא יכול לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה,או שתצמצם יעדים או שתעשה אותם בטיולים נפרדים..זו דעתי. אגב אם אתה מוריד את הגלאפגוס יש סיכוי שאם תרוץ מספיק מהר תספיק את ארגנטינה וברזיל כמו שאתה רוצה... אטרקציות אפשר לסגור שם,ובאיגוואסו אף אחד לא ידבר איתך על האמזונס,מנאוס בקצה השני של ברזיל