zachi

2/20/2014 6:24:19 PM

279

שאלה - דחוף

שלום לכולם, אשתי ואני מתכננים טיול בדרום אמריקה. לצערי יש לנו רק כחודש וחצי לטיול (סוף מאי עד תחילת יולי). חבר שדיברתי איתו המליץ לי לעשות את פרו ובוליביה. אשמח לדעת האם יש למישהו רעיון יותר טוב? אם לא אז מה המסלול המומלץ בתקופה זו של השנה?(איפה לנחות ומאיפה לחזור?,מסלול פנימי וכו´). אנחנו זוג שיכול לעשות טרקים של כמה ימים בכיף אבל לא משהו קשה מידי(אישה..). אנחנו לא בראש של לחסוך כמה שיותר אלה לפנק את עצמנו באטרקציות אבל אנחנו לא רוטשילד. בנוסף,ראיתי במחשבון עלויות של האתר שעלות שהייה של כחודש במדינות אלו עולה בסביבות ה900 דולר לחודש. האם לזוג צריך להכפיל את החישוב או שיוצא יותר זול?(חדר זוגי וכו). תודה רבה לכל העוזרים!

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

Ofek

2/22/2014 4:58:44 PM

לדעתי אם אתם בעניין של נופים ולא בטן גב - אז בוליביה ופרו תפור על זה.. בטן גב - מקסיקו או מדינות אחרות במרכז אמריקה ממליץ לך לתקופה הזו לנחות בלה פאז ( בוליביה ) ולחזור מלימה (פרו) היום פרו קצת יותר יקרה ממה שרשום..האתר לא ממש עדכני...אם אתה מכניס את המאצ´ו פיצ´ו ה 900 דולר בטוח לא כוללים אותם. לגביי להכפיל או יותר זול - כמעט להכפיל,קצת יותר זול.

zachi

2/22/2014 8:28:54 PM

תודה רבה. האם יש לימשהו הצעות לטיול בפרו ובוליביה לחודש וחצי? מסלולים וכו?

Ofek

2/23/2014 11:27:36 AM

אם אתה נוחת בבוליביה אז זה בלה פאז,תלוי כמה בכלל תאהב את בוליביה,היא מדינה שנויה במחלוקת,כלומר או שאנשים עפים עליה כמוני או מתים לצאת משם. בכל מקרה לה פאז -->אויניטופיזה ( לעשות את הסלאר ) חזרה ללה פאז והשטויות של העיר ( הייתי נותן לזה שבועיים+- ) אח"כ לה פאז קופהקאבנה שזה סוג של חוף עם הגבול של פרו ( נמצא שם כמה ימים אם תאהבו ) ואז עובר לקוסקו,בקוסקו נזרק קצת משהו כמו שבועיים וחצי ( כולל המאצ´ו ) ואז ללימה ומשם לאיקה לסקי חולות שזה נחמד,גם האווירה שם חמודה. ואז חוזר ללימה לטיסה הביתה זה כמובן על קצה המזלג ברעיון כללי,תמיד אפשר לשנות וזה מאד נוח.

zachi

2/23/2014 4:08:02 PM

קודם כל תודה על כל התגובות. ביררתי קצת על טיסה לבוליביה וזה יוצא מאוד יקר ככה שאני מחפש אלטרנטיבה אחרת. בנוסף אמרו לי שקצת מסוכן שם בימים אלה וכדאי לבדוק את העניין.מישו יודע משהו על הנושא? אנחנו רוצים לעשות את פרו ועוד מדינה אחת כי יש לנו חודש וחצי(יוני). איזה מדינה כדאי?(ששכנה של פרו,?קולומביה?צ´ילה?אקוודור?) לפי המפה נראה לי שברזיל בצד הזה לא ממש רלוונטי.(או שאני טועה?) מתחיל להיות כבר ממש לחוץ על הזמנת כרטיסים ככה שאשמח לתשובה מהירה. תודה.

Ofek

2/23/2014 4:55:06 PM

טיסה לכל מקום ביבשת לא תהיה לך בפחות מ 1200$ במידה ואתה נוסע עם חברה שנחשבת זולה כמו איבריה...אם יש לך ויזה לארה"ב אז אולי אתה יכול להוזיל עם קונקשן שם. בימים אלה לפי מה שהבנתי המזג אוויר אכן מסוכן בבוליביה,לא בכל מקום,אלא בעיקר בדרכים כי התשתיות שם בשנות ה 50-60 בערך,אין שום דבר שמונע מפולות או ליפול מתהום,ועכשיו יש סופות והצפות... לא יודע להגיד לך מתי זה אמור לחלוף,אבל לא יודע גם מתי אתה מתכנן ממש לטוס... לטוס לפרו לא יעלה לך יותר זול,אבל למה אתה נעול דווקא על שכנה? יש מדינות יפות גם במרכז אמריקה שהם במרחק של טיסה קצרה... אקוודור וקולומביה לא הייתי,אז לא יודע להגיד לך כמה יש שם לעשות... מפי חברים - בשבועיים כיסית את אקוודור,מחייה די זולה קולומביה - תלוי לאיזה מטרות אתה הולך...לא בטוח שזו המדינה בשביל זוג...( בערבון מוגבל כן? בכל מקום יש מה לעשות לכל אחד..השאלה כמה ומה משקיעים בשביל זה )

Ofek

2/23/2014 4:56:27 PM

שאני הייתי מאפריל עד סוף יוני בבוליביה היה מזג אוויר מצוין ב 97% מהזמן.

zachi

2/23/2014 6:10:51 PM

איזה מדינות אתה ממליץ? מה מחיר של כזאת טיסה?

Ofek

2/24/2014 1:56:57 PM

הייתי מציע לך להכנס פה באתר ולקרוא על המדינות,אומנם הוא לא מעודכן מבחינת מחירים וכאלה אבל אטרקציות ומדינות לא משתנות מבחינת הידע עליהן. שמעתי נפלאות על בליז ומקסיקו. טיסה פנימית משתנה מאד,תלוי אם אתה תופס דילים,מכיר אנשים שטסו מברזיל למקסיקו ב 400 דולר וכאלה שטסו ב 700 מבוליביה לפנמה (חצי דרך אם לא פחות )

Ofek

2/22/2014 4:58:44 PM

לדעתי אם אתם בעניין של נופים ולא בטן גב - אז בוליביה ופרו תפור על זה.. בטן גב - מקסיקו או מדינות אחרות במרכז אמריקה ממליץ לך לתקופה הזו לנחות בלה פאז ( בוליביה ) ולחזור מלימה (פרו) היום פרו קצת יותר יקרה ממה שרשום..האתר לא ממש עדכני...אם אתה מכניס את המאצ´ו פיצ´ו ה 900 דולר בטוח לא כוללים אותם. לגביי להכפיל או יותר זול - כמעט להכפיל,קצת יותר זול.