לירון

2/11/2014 8:40:52 PM

104

דרום אמריקה ב3 חודשים

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

היי, אני יכולה להתחיל את הטיול שלי רק בחודש אפריל (לשלושה/ ארבעה חודשים) ואני מאוד רוצה לטייל בארגנטינה, צילה, בוליביה, פרו ואקוודור. בגלל כל טבלאות מזג האוויר הבנתי שלא כדאי להיות בארגנטינה במאי ולארגנטינה הדרומית אפילו לא להגיע באפריל, זה נכון? ואם זה נכון, באיזה ערים בארגנטינה אני כןיכולה לטייל באפריל? או שעדיף לוותר על ארגנטינה כבר...? תודה לעוזרים!!! :)

edelman

2/13/2014 1:58:55 PM

שלום! העונה בארגנטינה וצ´ילה מסתיימת רשמית בסוף מרץ, בחלקים הכי דרומיים אפילו באמצע מרץ. זה לא אומר שאי אפשר להגיע לשם, אלא רק שחלק מהטרקים והאטרקציות כבר יהיו סגורים כשתגיעי אליהם ושכנראה יהיה לך די קר רוב הזמן. מקומות שתוכלי להגיע אליהם בכל מקרה: הקרחון "המתנפץ" ע"י אל קלפאטה, אזור ברילוצ´ה ופוקון, וכמובן כל מה שצפונית להם. מבחינת המסלול: ארגנטינה וצ´ילה (שלושה שבועות-חודש), אח"כ כחודש בכל אחת מהמדינות האחרות ע"פ הסדר בו הזכרת אותן. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339