נדב

1/29/2014 8:28:28 AM

90

טיול של 2-3 חודשים ...התייעצות

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

שלום לכולם,לפני שנה וחצי טסתי לדרום אמריקה (בסופו של דבר בגלל חוסר זמן וכסף יצא לי טיול של ארגטינה,ברזיל,קולומביה ,פנמה,גוואטמלה ומקסיקו). אני חושב ומתלבט על לעשות עוד טיול קטן (מקסימום 3 חודשים) של המדינות שלא ביקרתי בהן -בוליביה,פרו,אקוודור ואולי שוב קולומביה (אין ספק שהטיפים שנתתם לי פעם קודמת עזרו לי להגיע לקולומביה ולהתאהב במדינה היפה הזאת ,מאוד שמח שלא ויתרתי עליה .) עכשיו יש לי מספר התלבטויות שאני אשמח לכל מי שיעזור לי : איך לתכנן מסלול ל3 חודשים במדינות האלה? אני שואף לטיול בסכום של מקסימום 25 אלף שקל ...זה יספיק ? מאיזו מדינה כדאי להתחיל (בהתחשב במחירי הטיסות ליעדים השונים שציינתי)? בטיול הקודם הייתי עם מזוודה אחרי שהמליצו פה בצורה חד משמעית שעדיף לטוס עם מזוודה גם במדינות האלה זה עדיף? התכנון הוא לטוס בסביבות מאי-יוני ולחזור באוגוסט אבל בגלל שלמדתי שטיול כזה צריך לתכנן כמה חודשים לפני הטיסה אז אני מתייעץ אתכם פה. תודה מראש לעוזרים !

edelman

2/4/2014 11:46:51 AM

שלום! מבחינת התחלה יש לך שתי אופציות: התחלה בבוליביה או התחלה באקוודור, כאשר בכל מקרה טיסה מ ואל בוליביה מייקרות את הכרטיס. אם אתה רוצה לחזור לקולומביה בסוף, כמובן שעדיף לך להתחיל מבוליביה. מה שתוכל לעשות (לא בטוח שייצא יותר משתלם) זה לנחות בפרו, ממנה להגיע לבוליביה ואח"כ דרכה לעלות לאקוודור. אם בטיול הקודם היה לך נוח עם מזוודה אני לא רואה סיבה שעכשיו זה לא יהיה ככה, בייחוד אם טיילת גם בברזיל ובמקומות שמקשים על ההתניידות איתה. בערים בפרו יכול להיות שיהיה קצת לא נוח כי יש הרבה מדרכות משובשות. התקציב אמור להספיק לך, אבל כמו שאתה כבר בטח יודע זה אינדיבידואלי. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339