אייל

1/28/2014 10:41:24 AM

227

חזרה מורו שדה תעופה סלבדור

אני צריך להגיע לשדה התעופה של סלבדור כמה שיותר מוקדם בשעות היום. איך אני יכול לברר שעות יציאה של מעבורת וחיבורן להסעה ? ובכך להגיע לחישוב מה השעה הכי מוקדמת שאוכל להיות בשדה התעופה

למידע נוסף על: סלבדור

מחפשים מלון בסלבדור?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

Ofek

1/29/2014 2:16:18 PM

לך לרציף ותשאל באיזה שעות יש מעבורת,לעיתים יש מעבורת ישירה ולעיתים זה עיקוף של הרבה זמן. בגדול מציע לך להגיע יום וחצי לפני הטיסה...טווח בטיחות מאד נחוץ לדעתי...

אייל

1/29/2014 2:22:54 PM

לא יוצאות בזמן ניתקעות... אני לא יכול לצאת בבוקר בשעה 9:00 ולדעת כי שעתיים שלוש אח"כ אני נמצא בסלבדור , ואז לתפוס הסעת המשך לשדה. ואז אוכל לשריין לי טיסה לאוטו יום לריו בשעה 17:15 לערך ?

אייל

1/29/2014 9:58:03 PM

רוצה פשוט להזמין טיסת המשך לריו מסלבדור. לא רוצה לישון סתם עוד לילה בסלבדור

shani

1/30/2014 6:10:17 PM

היי, המעבורת הכי מוקדמת שיוצאת ממורו לסלבדור היא בשעה 11:30 בבוקר. בעונה יש גם מעבורת שיוצאת בשעה 8 בבוקר. משך המעבורת הוא שעתיים. נסיעה מהנמל לשדה תעופה בסלבדור זה בערך 45 דקות תלוי בשעה ובמצב הפקקים. לכל טיסה פנימית מומלץ להגיע שעתיים לפני. בסלבדור הכל עובד יותר לאט ובמיוחד עכשיו כי השדה שם בשיפוצים לקראת המונדיאל ולכן מומלץ להגיע אפילו קצת יותר משעתיים לפני ליתר ביטחון. אם אתה לוקח את המעבורת של 8 בבוקר אין סיבה שלא תספיק לטיסה של 17:15. אם אתה לוקח את המעבורת של 11:30 אתה לא תספיק. אתה יכול לקנות כרטיס למעבורת דרכנו וגם הסעה שתיקח אותך מהנמל לשדה. לפרטים או כל שאלה או בקשה אתה יכול לשלוח לנו מייל ונשמח לעזור. שני מצוות BraziLÃO