ענבל

1/8/2014 7:19:17 PM

181

מלריה

היי, אני טסה חודש הבא לארגנטינה, צילה וברזיל לשלושה חודשים ולא הבנתי מה הולך עם המלריה.. האם כדאי לקחת כדורים באזורים שהסכנה בהם פחותה עד בכלל לא? (שזה בעצם יוצא כמעט כל הטיול) שמישהו יעזור! -136-

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

רועי

1/8/2014 11:01:05 PM

אהלן לדעתי לא צריך כדורי מלריה. בגדול כל עוד את נשאר באזורים המוכרים, כולל פאמפס וגונגלים בצפון בוליביה? אין סכנה. אם את מתכננת.להיכנס לעומק האמזונס בברזיל שם כן צריך כדורי מלריה.

ענבל

1/11/2014 1:11:14 PM

הבנתי שאנשים נדבקו אפילו במקומות שהפ לא הגונגלים..יש אפשרות להדבק בהרבה מקומות שיש בהם מיים כמו מפלי האיגואסו והחופים בברזיל שמסומנים באדום כהה במפה, זתומרת שיש סיכוי להדבק לא הייתי רוצה לקחת סיכון כי קראתי גם על אנשים שנדבקו עם הכדורים..

Ofek

1/11/2014 5:58:41 PM

יש הרבה זבל אחר שאין איך להתחסן אליו חוץ מלהשתדל להזהר וזהו.. בחיים לא שמעתי על מישהו שהיה בטיול עם מלריה או פגשתי במהלך הטיול שלי.. וטיילתי עם אנשים שהיו במנאוס,שאין יותר ג´ונגל בברזיל מזה...

shiran

1/22/2014 12:50:39 PM

היי כשטיילתי לא מזמן לא לקחי כדורים למלריה ואף אחד מהחברים שלי לא לקח אבל צריך להיזהר מיתושים ולכן חייבים להיות עם דוחה יתושים טוב כל הזמן ולישון עם כילה, אבל לא לשכוח לקחת את כל הציוד הנלווה של כדורים כי מלריה זאת לא הבעיה היחידה, חייבים לקחת אנטיביוטיקות אחת רחבת טווח כמו ציפרופלוקסיצין עוד אנטיביוטיקה לשילשול מטיילים (לורמיקס), תרופה לבחילות, אקמול ואדוויל.