סון

12/29/2013 1:43:50 AM

86

עזרה חשובה ביותר בארגנטינה

הייי (: אנחנו 3 חברות ויש לנו מספר שאלות 1. באל קלפטה איפה כדאי לישון? 2. איפה מומלץ לעשות את הקרנבל בסלבדור או בפלרונפוליס ? מה ההבדלים בינהם? 3. בבואנס אייריס יש לנו רק יום אחד לפני הטיסת המשך לדרום איזה הוסטלים טובים יש שם שהם לא דורמרס וקרובים לשדה תעופה הפנימי? תודה רבה (:

למידע נוסף על: ארגנטינה

מחפשים מלון בארגנטינה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

Ofek

1/1/2014 10:17:53 PM

1.באל קלאפטה יש הוסטל בשם GLACIER ( יש 2,יש אחד שהוא אחרי הגשר והוא יותר זול ) והוא מעולה!!! מרחק של 5 דקות הליכה מהמרכז,מטבח מטורף,WIFI טוב,חדרים נחמדים ובמחיר סביר... 2.סלבדור או פלורה - אני לא יודע להגיד לך על פלורה,אני הייתי שנה שעברה בסלבדור,בסלבדור זה קרנבל שרובו ברחוב,המוני מאד (חשוב להבין שהוא יותר מסוכן מהשאר,אין מה לאכול סרטים אבל צריך לדעת את זה ולהבין את זה,עם כל ההשלכות של זה - לא לצאת עם מצלמה או כסף,לא מסתובבים לבד וכאלה ),יש משאיות ענק עם זמרים לעיתים עולמיים שמגיעים לשיר,כולם שיכורים ברחוב... :) 3.בבואנוס אני לא מכיר הוסטלים שקרובים לשדה תעופה,למרות שזה רק לילה אחד לא רואה סיבה לישון במקום רחוק מהאזור של AV MAYO...תשלמו עוד 10 פזו למונית אבל יהיה לכם כל מה שאתם צריכים ברחוב שלכם ועם עוד אנשים...מלונות אני מאמין שתוכלי למצוא קרוב לשדה...