טליה

12/27/2013 11:49:26 PM

130

עזרה- ברזיל

אני מתחילה את הטיול בארגנטינה באמצע ינואר, בערך 3 שבועות- חודש אנחנו מסיימות את ארגטינה בברילוצ´ה, חברות שלי ממשיכות לבוליביה ואני רוצה להגיע לברזיל איזה מסלול מומלץ לעשות? איך להגיע מברילוצה לברזיל וכמובן איך כדאי לטייל בברזיל? בנוגע ללינה- זה דברים שמומלץ לסגור מראש או שצריך להכיר הוסטלים באופן כללי ופשוט מגיעים ומזמינים חדר במקום? לא ממש סגורה על איך זה עובד או מה הכי מומלץ ועוד שאלה- אני לא ממש רוצה למצוא את עצמי לבד חח..אנשים נוהגים לעשות את המסלול הזה? השאלה בתכלס היא אם אני אמצא אנשים להמשיך איתם מארגנטינה לברזיל חח אני מפחדת למצוא את עצמי לבד..

למידע נוסף על: ברזיל

מחפשים מלון בברזיל?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

Ofek

1/1/2014 10:28:05 PM

אז ככה,מברילוצה לברזיל אם את לא מתכוונת לקחת טיסות זה יקח קצת זמן...אפשרי לדחוף את זה ב3 ימים אבל זה לא יהיה נעים מבחינת זמני נסיעה,קחי את הזמן ( גם אם את מוגבלת בזמן,עדיף לקחת פה עוד יומיים שלושה מאשר לאכול את עצמך 3 ימים בנסיעות ) בגדול מארגנטינה נהוג יותר לעבור דרך האיגוואסו. אם את מגיעה מברילוצ´ה ( אגב את יכולה לשקול גם להגיע דרך פוקון ולנסוע דרך סנטיאגו וכאלה על הדרך )את תצטרכי להגיע לבואנוס ומשם יש לך אוטובוסים שיוצאים לאיגוואסו,שם את יכולה לעשות את הצד הארגנטינאיברזילאי או שניהם.. ומשם את יכולה לבחור לאן להמשיך..את מחפשת להתחיל מפלורה ( האזור הדרומי יותר ) או ריו... אני אישית נסעתי לריו אבל תקראי קצת על המקומות ותחליטי מה מתאים לסגנון שלך... לגביי לינה - זה נשמע מאד מפחיד ולא ברור לפני שנוסעים,כולנו היינו שם,אבל זה מאד מאד מאד מאד פשוט. לסגור הוסטל מראש הייתי מציע לך רק לימים הראשונים של הנחיתה,לא כי זה מסובך,כי כדאי פעם ראשונה לראות איך זה נראה ומשם לעשות את זה לבד... או לחילופין שאת נוסעת למקומות שיש בעיה בלמצוא מקום פנוי בהוסטל ( מאד מאד מאד מאד מאד נדיר,קרה לי פעם אחת בכל הטיול ). בגדול את תסגרי הוסטלים במקום,את תמצאי את עצמך מגיעה לעיר ואת לא יודעת בכלל איפה את הולכת לישון,הולכת להוסטלים,מסתכלת איך הם נראים לך, כמה עולה ואז בסוף מחליטה..לפעמים זה לוקח קצת זמן,אבל לרוב תוך פחות משעה את מוצאת את עצמך בחדר נחה... לטייל לבד - אז ככה,בתכלס? כמעט בלתי אפשרי באמת לטייל לבד,גם שניסיתי לטייל לבד,תמיד פתאום מישהו צץ,במיוחד אנחנו הישראלים,כולם חברים של כולם בחו"ל (חבל שלא ככה בארץ). את תכנסי למקום לאכול לבד ואז מישהו יקרא לך לשבת איתו סתם כי לא בא לו שתשבי לבד.. בדרך כלל שמתפצלים מחברים שבאים מהבית מתחילים להכיר חבורות חדשות לטייל איתם,אפילו עם החברות אני בטוח שתראי את עצמך כבר מטיילת עם אנשים שתכירי בארגנטינה גם בהמשך... המסלול הזה של ארגנטינה ברזיל מאד נפוץ,את לא תמצאי את עצמך לבד,בטח לא אם תלכי להוסטלים של ישראלים אם תרגישי שלא מצאת מישהו לטייל איתו... נ.ב תמיד יש את הפורום פה ואפשר למצוא שותפים...זה עובד,ולא רק זה,אני אישית דיברתי פה עם כמה אנשים לפני שטסתי והחלטנו שזה לא הכי מתאים לנו,ובמהלך הטיול נפגשנו וטיילנו ביחד תקופה,סתם במקרה לחלוטין..תהיי עם ראש פתוח :)

טליה

1/7/2014 3:09:19 PM

איזה פירוט :) עזרת ממש ממש תודה רבה