אדל

12/19/2013 10:00:33 PM

149

טיסות פנימיות בארגנטינה

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אהלן, יש לי כמה שאלות, אשמח לעזרה :) 1- בנוגע לטיסות פנימיות בארנטינה (נגיד מבואנוס לדרום), כמה קריטי להזמין מהארץ? יש בעיה להתארגן על זה שם? אני טסה באפריל אם זה משנה. ואם יודעים בערך מחיר גם יעזור:) 2- שמעתי שיש איזה בעיה בכניסה לארגנטינה, שצריך להראות להם כרטיס יציאה מארגנטינה. הכרטיס חזרה שלי הוא מפרו, יכולים לעשות לי בעיות בכניסה ? תודה מראש:)

edelman

12/22/2013 4:08:39 PM

שלום! 1. מומלץ להזמין טיסה פנימית לפחות חודש-חודשיים מראש, אבל לא חייבים. בכל מקרה תוכלי להגיע לשם ולקנות במקום, רק הסיכוי הוא שהמחיר יהיה גבוה יותר מאשר אם תזמיני מראש. מבואנוס לאושוויה/אל קלפאטה המחיר אמור להיות בין 270 ל-320 דולר. 2. כשנכנסים לארגנטינה מקבלים באופן אוטומטי ויזה ל-3 חודשים שמתחדשת בכל פעם בה חוזרים למדינה (למשל אם עברת לצ´ילה ואז חזרת). לפעמים (לעתים רחוקות), לפני שעולים לטיסה הנוחתת בארגנטינה מבקשים להראות כרטיס יציאה מהמדינה כהוכחה לכך שלא תשהי בה יותר מ-3 חודשים. במצב כזה חשוב שיהיה לך כרטיס פיקטיבי-כאשר את מזמינה טיסה דרך הסוכן תבקשי שיוציא לך גם כרטיס כזה, אותו מבטלים אחרי שאת נוחתת בארגנטינה וזה לא עולה לך כסף. אשמח לעזור במציאת מחירים אטרקטיביים לטיסות!! אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339

אדל

12/22/2013 8:52:18 PM

היי, תודה על התשובות! כמה שאלות נוספות... 1-אנחנו מתכננים לסוע רק לברילוצ×ה בדרום בגלל מזג האוויר(אפריל), אפשרי לסוע לשם באוטובוס, נכון? המחיר שונה משמעותי מטיסה? כמה שעות נסיעה זה? בכל אופן אין סיכוי שØנתקעØ בבואנוס אם נחליט לקנות את הכרטיס שם, נכון? הזמינות של הכרטיסים היא גבוהה? 2-הסוכן נסיעות לא הסכים לספק לי כרטיס פיקטיבי.זה נורא?