בועז

11/5/2013 5:52:53 PM

105

הקרנבל בברזיל

לאחרונה אני שומע הרבה דעות בעד ונגד להגיע לקרנבל ובכלל לברזיל. בהתחשב בכך שהתקציב שלי לטיול מוגבל האם הקרנבל באמת שווה את העלות היקרה שלו? ואם כן כמה זה יעלה לי בערך?

למידע נוסף על: ברזיל

מחפשים מלון בברזיל?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

Ofek

11/6/2013 12:11:46 PM

יש כמה דברים שצריך לחשוב אליהם שאתה מתכנן להגיע לקרנבל: 1.איפה אתה מעוניין לעשות אותו - זה ישנה מאד את המחיר,בעיקר מבחינת ההגעה למקום,לעשות בצפון כנראה יצריך טיסה או כמה ימים באוטובוסים ( שבברזיל נסיעות זה דבר מאד יקר ) המקומות הנפוצים הם: צפון - אולינדהרספיה סלבדור - בהייה ריו - ריו פולריאנפוליס - דרום כמובן שאפשר כמעט בכל מקום,אבל אלו הם המרכזיים. 2.האם אתה מתכנן להגיע רק לקרנבל? אם כן לדעתי ההוצאות יהיו גדולות ביחס למה שתקבל ( בתור אחד שעשה את הקרנבל האחרון בסלבדור), אם אתה מגיע מארגנטינה לברזיל יכול להשתלם לך לעשות באזור הדרום עד בהייה גם מבחינת נסיעה,אם אתה מגיע רק לקרנבל לדעתי תבדוק טוב טוב אם משתלם לך כלכלית לעלות נגיד עד הצפון... 3.להתארגן על דירה ורק מאנשים מוסמכים,עדיף מסוכנים ישראליים - דירה מוזילה מאד מאד מאד את העלויות בקרנבל,הוסטלים וכו´ יקרים ממש בתקופה הזו,ועדיף לשלם עוד קצת לסוכן ישראלי מאשר להגיע לשם בדקה ה 90 ולקחת דירה ממקומי שיכול לשדוד אותך ( היו אצלנו מקרים,לכן אני מציע ככה,למרות שאני בטוח שיש כאלה שהסתדרו מעולה וחסכו קצת יותר עם הסגירה של הדקה ה 90 ) 4.דעתי היא שהקרנבל זה דבר מדהים אבל ממצא את עצמו אחרי 3-4 ימים,הבעיה בכך היא שרוב הדירות או ההוסטלים יגידו לך שהם מוכנים רק ל 10 ימים דיל,לפעמים זה קצת יותר מדי,תלוי איפה אתה נמצא... יש עוד הרבה גורמים שיכולים להשפיע כלכלית,אבל הם כבר קשורים להתנהלות כלכלית בטיול באופן כללי ( מבשל לבד,הולך לסופר יותר זול וכו´ ) אני הייתי חודש וחצי בברזיל (ריו,קרנבל 10 ימים בסלבדור,מורו,איטקרה,לנסויס וסאו פאולו ) יצא לי הכל 6 וקצת כולל הקרנבל,אך חשוב לזכור שלא עשיתי יותר מדי חוץ מחופים בזמן הזה,לכן זה לא באמת כזה זול כמו שזה נשמע...