דר

10/11/2013 3:52:14 PM

97

תכנון מסלול ליציאה בפברואר

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

היי, אני מתכננת לטוס לדרום אמריקה לטיול של 6 חודשים ואולי קצת יותר. אני רוצה לטוס בפברואר. איך כדאי לתכנן את המסלול כדי שנספיק להגיע לכל היעדים במזג אוויר הכי טוב? וכמה זמן בערך כדאי להישאר בכל מדינה? ברזיל (לא חובה לקרנבל), ארגנטינה, צילה, פרו, בוליביה, ואולי בסוף גם קצת מרכז אמריקה. תודה על העזרה!

edelman

10/14/2013 1:34:36 PM

שלום! אני ממליצה לך להתחיל בפברואר בברזיל עד אחרי הקרנבל (כך תוכלי לחוות אותו) ומיד אח"כ לרדת לארגנטינה. חשוב שכשאת מגיעה אליה לקחת טיסה לעיר הכי דרומית אליה את מעוניינת להגיע (אושוויה/ אל קלפאטה) ומשם, בזיגזג עם צ´ילה להצפין כל הדרך עד הגבול עם בוליביה (כחודש-חודש וחצי). אח"כ בוליביה ופרו (חודשיים-חודשיים וחצי) ואם נשאר עוד זמן, תוכלי להמשיך למרכז. כדי להיות במז"א טוב בכל מדינה את צריכה להגיע לבוליביה החל מאפריל ולצאת מפטגוניה (דרום ארגנטינה וצ´ילה) עד סוף מרץ. אשמח לעזור במציאת מחירים אטרקטיביים לטיסות!! אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339