חן

9/22/2013 6:48:06 PM

113

עזרה דחופה בתכנון מסלול

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

היי, אני מתכננת לטוס ב-18 בנובמבר, ולחזור באמצע/סוף פברואר. היעדים שאני בטוח רוצה הם- ארגנטינה, צ´ילה וברזיל. 1) רציתי לדעת אם בחודשים האלו אוכל לשלב גם את דרום בוליביה או פרו. 2) אם אני אתחיל בבואנוס איירס ב-18.11 זה יהיה אפשרי לטוס ישר לדרום אושוויה או עדיין קר מידי(אמצע/ סוף נובמבר)? הייתי שמחה לשמוע על תכנון מסלול הכי מתאים לפי המזג אוויר:) תודה!

edelman

9/25/2013 3:48:39 PM

שלום! 1. לשלב את בוליביה ופרו בטיול הזה יהיה בעיה, גם מבחינת מזג האוויר וגם מבחינת קוצר הזמן. מדינות דרום אמריקה הן מדינות ענקיות וגם אם את נמצאת בכל אחת מהן מינימום של זמן זה אומר כמה שבועות בכל אחת מהן. 2. לטוס לאושוויה בתאריך הזה זה קצת מוקדם, אבל עדיף מבחינת הטרקים והאטרקציות מאשר איזור ברילוצ´ה. תוכלי להתחיל בצפון מערב המדינה (אם תרצי גיחה לטיול בסאלאר הבוליביאני זה הזמן) ומשם תדרימי, ככה כשתגיעי לפטגוניה יהיה כבר דצמבר והמצב (והטמפרטורות) יהיה טוב יותר! אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339