עמי

9/12/2013 6:52:10 PM

113

תכנון טיול לדרום אמריקה

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אהלן אני מתכנן לקנות כרטיסי טיסה בזמן הקרוב לדרום אמריקה אני יודע שאני רוצה להתחיל בפברואר בבאונוס איירס ומשם לקחת טיסה לאושאוויה ואז להתחיל לעלות . ההתלבטוץ שלי זה מאיפה לקנות את הכרטיס חזור אני רוצה להיות במונדיאל בברזיל ביוני אחר כך להמשיך לעלות . צריך עזרה בהתלבטות מאיפה לחזור בסוף אוגוסט. תודה רבה

edelman

9/15/2013 1:32:34 PM

שלום! השאלה הגדולה היא לאילו מדינות אתה רוצה להגיע? אני מניחה שהמסלול שלך עד המונדיאל כולל את ארגנטינה וצ´ילה (פברואר-מרץ), בוליביה (אפריל) ופרו (מאי). מכאן יש לך כמה אפשרויות - ה"קרובה" יותר היא להמשיך בדרום אמריקה, באקוודור וקולומביה. אופציה נוספת היא לשלב את סוף הטיול במרכז אמריקה וכך מברזיל להמשיך לקולומביה וממנה לעבור מרכזה או לוותר עליה ולהמשיך ישירות למרכז. אישית הייתי נשארת ביבשת ומטיילת באקוודור וקולומביה (גם כי זה חסכון כספי גדול), אבל גם האופציות האחרות טובות. אשמח לעזור במציאת מחירים אטרקטיביים לטיסות!! אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339