בועז

8/19/2013 5:16:37 PM

163

תכנון הטיול

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

בתחילת ינואר אני טס לבערך חצי שנה לדרום ומרכז אמריקה, כשהתכנון הוא כ4 חודשים בדרום וכ-2 במרכז. אני מתחיל באושוואיה שבארגנטינה ומשם עולה צפונה. בהתחשב במסגרת הזמן שיש לי, באיזה מדינות כדאי לי לעבור ואיזה לדלג וכמה זמן להקדיש לכל אחת?

ziv

8/20/2013 2:02:20 PM

התכנון המקובל הוא "הגל העולה" כלומר חודש בכל אחת מהמדינות בסדר הזה: ארגנטינה (ביחד עם צילה), ברזיל (יש קרנבל ב 28.2) בוליביה, פרו. ומלימה טיסה למרכז אמריקה. כל שאלה נוספת אשמח לעזור:-) ---------------------------------- זיו -בשם צוות עובדי "הוסטלימה" - הבית שלך בלימה! ---------------------------------- www.hostelima.com היכנס לאתר שלנו hostelima@gmail.com שלח לנו אי מייל 0526803620 התקשר אלינו

edelman

8/23/2013 12:00:20 PM

שלום! 4 חודשים בדרום אמריקה יכולים להספיק לך ל-5 מדינות אם אתה מקדיש בממוצע חודש לכל אחת מהמדינות הבאות: ארגנטינה וצ´ילה (באות ביחד מבחינת החישוב), ברזיל, בוליביה ופרו. בחודשיים במרכז אמריקה אפשר להספיק לעבור בכל מדינות היבשת, אבל מומלץ במקום זה להתמקד בכמה מהן לשבועיים-שלושה לפחות. אשמח לעזור במציאת מחירים אטרקטיביים לטיסות!! אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339