הדר

8/18/2013 9:58:49 AM

309

הגעה מקולומביה לריו

יש איזשהי דרך להגיע מקולומביה לריו שהיא לא בטיסה??

hadar

8/18/2013 2:03:32 PM

יש דרך כמובן! את יכולה לעשות את הדרך באוטובוס דרך לימה (יש אוטובוס ישיר בוגוטה ללימה ועוד אוטובוס מלימה לריו) אבל, אני מאוד לא ממליץ לך לעשות את זה : 1) אני לא בטוח שזה יותר זול מטיסה. 2) המסע הזה ייארך כ 150 שעות.... כל שאלה נוספת אשמח לעזור:-) ---------------------------------- זיו -בשם צוות עובדי "הוסטלימה" - הבית שלך בלימה! ---------------------------------- www.hostelima.com היכנס לאתר שלנו hostelima@gmail.com שלח לנו אי מייל 0526803620 התקשר אלינו

הדר

8/20/2013 10:31:40 AM

תודה על התגובה, אף על פי שהיא הייתה בלשון נקבה:) העניין הוא שאני מחפש להגיע מקולומביה לריו סמוך לתחילת המונדיאל, שזה יוצא תחילת יוני, וכל הטיסות נוראאאאא יקרות. במידה ואני אכן בוחר טיסה, האם לדעתך עדיף לי להזמין עכשיו מראש, או להזמין כשאני נוחת בדרום אמריקה (אמצע דצמבר). תודה מראש!

ziv

8/20/2013 2:08:34 PM

מצטער על לשון הנקבה... לדעתי את המחיר הכי טוב תמצא באתר WWW.STUDENTUNIVERSE.COM אם אתה בן פחות מ 25. אני חושב שככל שהמועד של המונדיאל יתקרב כך המחירים יעלו. אבל, אין הבדל מחיר בין להזמין עכשיו או בדצמבר. בשני המקרים יש למעלה מחצי שנה. כל שאלה נוספת אשמח לעזור:-) ---------------------------------- זיו -בשם צוות עובדי "הוסטלימה" - הבית שלך בלימה! ---------------------------------- www.hostelima.com היכנס לאתר שלנו hostelima@gmail.com שלח לנו אי מייל 0526803620 התקשר אלינו