דן

8/13/2013 4:38:53 PM

290

עזרה בתכנון טיול

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אהלן חבר´ה, אני מתכנן טיול בדרום אמריקה ויש לי כמה שאלות בסיסיות. 1. אני מתכנן לטוס בסביבות מרץ-אפריל, זה לא מסתדר עם הגל העולה או היורד, לכן תהיתי איך כן להצטרף ואיפה להתחיל? - יש לקחת בהתחשבות שביוני-יולי אשהה בברזיל במונדיאל. 2. על אילו מדינות אי אפשר לוותר? כל אחד אומר משהו אחר, ואם אני באמת לא אצליח להצטרף לגל מסויים אז עדיף שאדע מראש מה אני רוצה. כמו שרשמתי ברזיל בוודאות, ארגנטינה צ´ילה ומשם הכל פתוח, בוליביה קולומביה פרו אקוודור ועוד.. בקיצור אשמח לעזרה גם בתכנון הטיול כולו אני דיי אבוד.. תודה!

hadar

8/14/2013 10:07:43 AM

1) לדעתי אם אתה מתחיל במרץ ומתכנן להיות בברזיל במונדיאל אז המדינה שבה כדאי לך להתחיל היא ארגנטינה (אמנם תוכל לטייל רק בצפון ארגנטינה אבל גם האיזור הזה מדהים) משם תעלה לבוליביה באפריל, אחר כך פרו במאי ומלימה לטוס לברזיל למונדיאל. אחר כך אם יישאר זמן וכסף תוכל להמשיך לכל יעד שבא לך- אקוודור , קולומביה או למרכז אמריקה. 2) קשה לי להמליץ לך על מה לא לוותר כי אני לא יודע מה תחומי העניין שלך- אבל מהבנתי כדורגל אתה אוהב אז אל תחמיץ משחק בבונבוניירה בבואנוס איירס גם בפרו ובקולומביה יש איצטדיונים עם אוירה מחשמלת. בכלל לכל חובב כדורגל דרום אמריקה אדירה!!! כל שאלה נוספת אשמח לעזור:-) ---------------------------------- זיו -בשם צוות עובדי "הוסטלימה" - הבית שלך בלימה! ---------------------------------- ב"מבצע הלילה הזול בלימה" לילה במרכז מיראפלורס ב 22 סול! www.hostelima.com היכנס לאתר שלנו hostelima@gmail.com שלח לנו אי מייל 0526803620 התקשר אלינו

דן

8/14/2013 12:25:10 PM

קודם כל תודה על התגובה! סוף סוף יש לי קצת מושג [= אני ועוד חבר טסים, שנינו משוחררים טריים מהצבא.. מחפשים בעיקר טראקים, חופים ולראות עולם.. מונדיאל זה הדובדבן שבקצפת לשני אוהדי כדורגל, אך לא עיקר הטיול. ראיתי בתכנון שהצעת שאני צריך לוותר על צ´ילה.. זה לא קצת מבאס? בנוסף, להבנתי דרום ארגנטינה זה פטגוניה לא ? שזה מקום שאי אפשר לוותר עליו ממה ששמעתי.. ככה שהאם יש אפשרות להכניס את ארגנטינה בעונה אחרת? אם אני צודק לפחות.. תודה!

hadar

8/15/2013 2:16:02 PM

הסיבה שבגללה אני ממליץ לך לוותר על דרום ארגנטינה (פטגוניה, צילה) היא פשוטה - מרץ ואפריל הם פשוט לא חודשים טובים לטייל שם. העונה באזור זה נפתחת בנובמבר ומסתיימת בפברואר. אם תוכל להקדים מעט את הטיול זה יהיה מעולה כי אתה מפספס את עונת הטיולים רק במעט. בנוסף אין לך ממה להתבאס כי צפון ארגנטינה ממש יפה! כל שאלה נוספת אשמח לעזור:-) זיו -בשם צוות עובדי "הוסטלימה" - הבית שלך בלימה!

edelman

8/15/2013 4:36:18 PM

שלום! אם אתם טסים במרץ, קחו טיסה דרומה לאיזור אושוויה/אל קלפאטה הכי מוקדם שתוכלו ומשם תצפינו תוך כדי זיגזג עם צ´ילה. לקראת סוף מרץ כבר מתחיל להתקרר בדרום ולכן מומלץ להגיע לשם כמה שיותר מוקדם בתקופה הזאת. מה גם שלקראת אמצע אפריל הפארקים בפטגוניה מתחילים להסגר, כך שמומלץ להגיע לאיזור לפני. תנסו לתכנן את הזמן שלכם ככה שבאפריל תהיו כבר במרכז המדינה (או קרוב אליו). אחרי ארגנטינה המעבר הטבעי הוא לברזיל או לבוליביה, איתן יש לה גבולות משותפים. מכיוון שאתם מגיעים לברזיל מאוחר יותר, תוכלו לטייל עד לגבול עם בוליביה ולחצות אותו יבשתית. מבוליביה תוכלו לעבור לפרו, לה מומלץ להקדיש לפחות חודש, ואח"כ סעו לברזיל ע"פ התכנון שלכם. אחרי ברזיל אם תרצו עוד להמשיך לטייל תוכלו לטוס לקולומביה ולהנות מכל מה שיש לה להציע (וזה המון)! אשמח לעזור במציאת מחירים אטרקטיביים לטיסות!! אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339