עמנואל

8/3/2013 5:39:08 PM

201

תכנון מסלול לחודשיים

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

תקציב באזור ה1500$ בחודש. אני מחפש מסלול שמומלץ לחודשיים אוקטובר עד דצמבר (1.10-1.12). רוצה לשלב חופים וקצת טראקים. דיי אבוד בכל העניין, מה להביא כמה איך למה... אם מישהו יוכל להסביר לי, להדריך אותי במהלך התכנון אני אשמח. תודה רבה לעוזרים. emanuel8757@gmail.com -107-

hadar

8/4/2013 3:29:03 PM

אשמח לעזור! לדעתי שתי המדינות שעליך להתמקד בהן בעונה זו של השנה עם תקציב כזה הן פרו וארגנטינה. פרו- באוקטובר (ממש סוף העונה אך עדיין אפשר לטייל) ארגנטינה בנובמבר (תחילת העונה, תתחיל בצפון ולקראת 15.11 תרד דרומה) לגבי מה להביא וכמה אני מציע לך לקפוץ לאחד הסניפים של חנויות "למטייל" הם ישמחו להסביר לך את הכל. כל שאלה נוספת אשמח לעזור:-) ---------------------------------- זיו -בשם צוות עובדי "הוסטלימה" - הבית שלך בלימה! ---------------------------------- ב"מבצע הלילה הזול בלימה" לילה במרכז מיראפלורס ב 22 סול! www.hostelima.com hostelima@gmail.com

עמנואל

8/5/2013 4:21:12 AM

קודם כל תודה רבה על התגובה. שחכתי לציין שהיעד העיקרי שלי הוא ברזיל,כרטיס הוזמן לאוקטובר לריו. הכוונה שלי הייתה מסלול בברזיל לתקופה של חודשיים, או הוספה של עוד יעד. חודש ברזיל וחודש של עוד מדינה.

edelman

8/7/2013 4:21:08 PM

שלום! אם תכננת מראש לטייל חודשיים בברזיל לדעתי זאת האופציה הטובה ביותר שלך-זו מדינה ענקית שיש הרבה מה לראות ומה לעשות בה החל מחופים ומסיבות וכמובן ג´ונגלים וטיולים נוספים. אם אתה בכל זאת מתעקש על עוד מדינה אני ממליצה על ארגנטינה, אבל קח בחשבון שזו עדיין לא העונה, כך שתוכל לטייל בעיקר בצפון המדינה. טיפ קטן: גם בדרום ברזיל העונה מתחילה רק לקראת אמצע נובמבר, אז מומלץ להגיע לאיזור לקראת סוף הטיול. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339