רון

8/3/2013 11:57:59 AM

261

תכנון מסלול בארגנטינה

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אהלן!אני נוחת בארגנטינה ב12/11.רציתי לדעת אם כדאי לקחת טיסה ישר לאושוואיה ומשם לטפס, או לרדת לשם במסלול מסוים ומשם לקחת טיסה חזרה לבואנוס איירס, ואם כן אז מה המסלול המומלץ. תודה!--125-

למידע נוסף על: ארגנטינה
hadar

8/3/2013 12:25:08 PM

האמת שזה לא כל כך משנה. אין כל שוני מבחינת מזג אויר או מבחינת המקומות שתראה בדרך לכן אני לא יכול להמליץ לך על משהו מסוים. חצי מהמטיילים יורדים בטיסה והחצי השני עולים בטיסה. כל שאלה נוספת אשמח לעזור:-) ---------------------------------- זיו -בשם צוות עובדי "הוסטלימה" - הבית שלך בלימה! ---------------------------------- ב"מבצע הלילה הזול בלימה" לילה במרכז מיראפלורס ב 22 סול! www.hostelima.com hostelima@gmail.com

רון

8/3/2013 1:33:39 PM

תוכל לתת לי מסלול שאתה ממליץ עליו?(ערים ומקומות מסויימים)

hadar

8/4/2013 3:24:05 PM

בזמן שאתה מתכנן להיות בו בארגנטינה יהיו כל כך הרבה ישראלים שימליצו לך מה כן ומה לא לעשות. 3 המקומות שאני הכי הכי אהבתי בפטגוניה הם: 1. הקרחון המתנפץ 2. פיטץ רוי 3.בארילוצה 4. אושוויה אלה מקומות משהימים שלא כדאי לפספס... כל שאלה נוספת אשמח לעזור:-) ---------------------------------- זיו -בשם צוות עובדי "הוסטלימה" - הבית שלך בלימה! ---------------------------------- ב"מבצע הלילה הזול בלימה" לילה במרכז מיראפלורס ב 22 סול! www.hostelima.com hostelima@gmail.com

edelman

8/7/2013 4:16:09 PM

שלום! אתה נוחת חודש לפני שהעונה בפטגוניה מתחילה, מה שאומר שחלק מהטרקים עדיין יהיו סגורים כשתגיע אליהם. מומלץ שתתחיל דווקא מכיוון אושוויה ותצפין כי השלגים בדרום נמסים מוקדם יותר והטרקים נפתחים מוקדם יותר מאשר בצפון פטגוניה (איזור ברילוצ´ה, פוקון וכו´). מקומות שמומלץ לעבור בהם (מדרום לצפון): אושוויה פונטה ארנאס פוארטו נטאלס (פארק הטורס דל פאינה) אל קלפאטה (ממנה יוצאים לקרחון פריטו מורנו) אל צ´אלטן (פארק הקרחונים, כולל טרק הפיץ רוי) הקראטרה אאוסטרל אסקל אל בולסון ברילוצ´ה סן מרטין דה לוס אנדס פוקון ועוד ועוד ועוד.. אני ממליצה לך לקרוא קצת על כל מיני מקומות וכך תוכל להחליט לאן אתה רוצה להגיע ולאן לא. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339